Rozłam w ekipie Pawła i Łukasza Golców. Poszło o córkę jednego z nich

Pawła i Łukasza Golców miały poróżnić sprawy rodzinne. A ściślej, rodzinno-zawodowe. Czyżby zanosiło się na pierwszy poważny konflikt braci?

Paweł i Łukasz Golcowie, jedno z najlepiej rozpoznawalnych bliźniaczych rodzeństw w kraju nad Wisłą, przez lata uchodzili za zżytych i nadzwyczaj zgodnych. Bracia tworzą zespół Golec uOrkiestra, który z sukcesem funkcjonuje nieprzerwanie od 1998 roku i nawet mieszkają blisko siebie. Przetrwali trudny czas, gdy nad grupą zawisły czarne chmury. Podczas wakacji zaczęto mówić o ochłodzeniu ich relacji, jednak dementowali te doniesienia, tłumacząc, że po raz pierwszy od dawna wybrali się na urlop osobno, bo chcieli od siebie nieco odpocząć i spędzić więcej czasu z żonami. Zdaniem informatora coś jednak jest na rzeczy. Zarzewiem konfliktu miały być ambicje córki jednego z muzyków.

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski słucha do snu Golec Orkiestra

Maja Golec w zespole? Nie wszyscy aprobują ten pomysł

Maja Golec, córka Pawła, debiut ma już za sobą. 19-latka nagrała m.in. singiel "Ty wiesz", dostępny w serwisach streamingowych. Wokalne popisy nastolatki pojawiają się na jej instagramowym profilu. Konto obserwuje obecnie niespełna 2,5 tys. followersów. Niewiele, ale niebawem może się to zmienić, ponieważ Paweł Golec popiera piosenkarskie ambicje dziewczyny i zaczął nawet wprowadzać ją na salony. Maja pojawiła się już na prezentacji ramówki TVP oraz na gali rozdania Fryderyków.

Zdjęcia braci Golców z rodzinami znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Podobno Golcówna chciałaby dołączyć do zespołu. Pomysł ten podoba się jej ojcu, ale wujek ma pewne obiekcje.

To drażliwy temat. Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra - powiedziała tygodnikowi "Na Żywo" osoba związana z grupą.
 

Podobno sytuację ma załagodzić matka bliźniaczych braci Irena Golec. Synowie bardzo liczą się z jej zdaniem:

Ich rodzicielka, dziarska góralka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i chce wezwać synów na poważną rozmowę. (...) Ich sukces jest też jej sukcesem i nie pozwoli, by po tylu latach wspólnej ciężkiej pracy jej synowie gniewali się na siebie. Jest pewna, że wszystko się ułoży i rodzina wciąż będzie jednością - czytamy w tygodniku.

Przypomnijmy, że w zespole występuje Edyta Golec, żona Łukasza. Małżonka Pawła, Katarzyna, jest z wykształcenia aktorką i nie należy do grupy.

Zdjęcia braci Golców z rodzinami znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.