Krzysztof Skórzyński ma zdolną żonę. Anna wymyśliła produkt, na którego punkcie oszalał świat

Krzysztof Skórzyński zyskał dużą popularność, gdy razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan zaczął prowadzić "Dzień dobry TVN". Prywatnie dziennikarz jest mężem i ojcem. Jego żona odniosła wielki sukces w biznesie.

Krzysztof Skórzyński ze stacją TVN związany jest od wielu lat. Wcześniej był dziennikarzem politycznym, jednak w wyniku afery mailowej został zawieszony. Później powrócił w roli reportera relacjonującego skoki narciarskie, a w 2022 r. brał udział w programie "Mask Singer". Pod koniec sierpnia zaczął prowadzić "Dzień dobry TVN". Skórzyński może liczyć na wsparcie swojej żony Anny oraz trójki dzieci. Ukochana dziennikarza również ma na swoim koncie sukcesy. To ona wymyśliła "Szumisie", które pomagają w usypianiu dzieci.

Tomasz Lis, Bogdan RymanowskiLosy byłych prezenterów "Faktów" potoczyły się bardzo różnie

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o nowej parze prowadzących, Rozenek i Skórzyńskim. Obawia się?

Anna Skórzyńska, żona Krzysztofa Skórzyńskiego odniosła duży sukces

Krzysztof Skórzyński i jego żona doczekali się trójki dzieci: syna Antoniego oraz dwóch córek, Heleny i Marii. Z Anną poznali się na pielgrzymce, a swoje pociechy wychowują w wierze katolickiej. Rola ojca jest dla dziennikarza bardzo ważna. Jest on autorem książki "Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia", w której przeprowadził wywiady m.in. z Bartkiem Królikiem i Michałem Koterskim.

 

Żona prezentera Anna Skórzyńska również miała epizod w życiu związany z dziennikarstwem, pracowała dla TVN24 i "Super Expressu". Na pomysł stworzenia "Szumisiów" wpadła, gdy jej syn miał problemy z zaśnięciem i każdego dnia stała nad jego łóżeczkiem z suszarką.

Doszło do tego, że nawet mój mąż nie zasypiał bez suszarki. Tylko że powietrze w naszej sypialni było suche jak wiór. Zastanawiałam się wtedy rozpaczliwie, czy tak będzie już zawsze. Nie da się wyprodukować jakiegoś gadżetu, który by nam oszczędził tego wiecznego suszenia? Tak wpadłam na pomysł, żeby urządzenie z podobnym szumem zaszyć w brzuszku misia - mówiła w wywiadzie dla "Urody Życia".

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata RozenekSkórzyński w "DDTVN" bez Rozenek. Zapozował z nową prowadzącą

Na początku biznes nie wypalił, jednak wkrótce Skórzyńska znalazła wspólnika. Zapewnia również, że w realizacji pomysłu mogła liczyć na wsparcie męża. Dziś "Szumisie" cieszą się popularnością w Polsce i za granicą. Anna wspierała również Krzysztofa Skórzyńskiego, gdy ten prowadził po raz pierwszy wydanie śniadaniówki. Pod koniec pojawiła się razem z dziećmi, co uchwyciły kamery.

Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek-MajdanKrzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek-Majdan TVN Player / DDTVN screen

Więcej o: