Kinga Duda już nie mieszka u rodziców. Jej kariera nabiera tempa, a ona żyje na własnych warunkach

Kinga Duda niedawno ukończyła studia, a już rozpoczęła imponującą światową karierę. Córka prezydenta wyprowadziła się z rodzinnego domu i cieszy się życiem singielki w stolicy.

Kinga Duda jest świeżo upieczoną absolwentką, a jej kariera już nabrała tempa. Studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2019 roku otrzymała tytuł magistra, a jako jedna z najlepszych studentek na roku była reprezentantką uczelni na prestiżowym międzynarodowym kursie, który odbywał się w Madrycie. Ukończyła także studia podyplomowe z prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie. Na profilu zawodowym Kingi Dudy na platformie LinkedIn możemy zobaczyć, że dobrze włada językami obcymi, angielskim i niemieckim. Ponadto córka Andrzeja Dudy odbywała praktyki zawodowe w międzynarodowych kancelariach prawniczych. 

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o Kindze Dudzie: Tego nie robiłam i nie zrobiłabym

Kinga Duda żyje na własnych warunkach. Robi karierę 

W 2020 roku, gdy Andrzej Duda został wybrany na drugą kadencję, Kinga Duda zajęła stanowisko doradczyni społecznej Prezydenta RP. Jednak współpraca z ojcem nie trwała zbyt długo. Teraz Kinga Duda pracuje w jednej z kancelarii prawnych w Warszawie. Kobieta żyje na własnych warunkach. Ponad dwa lata temu zdecydowała się na wyprowadzkę z Pałacu Prezydenckiego i zamieszkała w mieszkaniu w centrum Warszawy. Kinga Duda nie zdradza zbyt wiele na temat życia prywatnego. Jakiś czas temu media wietrzyły romans z aktorem Maciejem Musiałem, który wyznał, że jest sympatyczną dziewczyną. Uczestniczyli nawet razem w kilku imprezach.

Wiadomo, że córka prezydenta lubi rozpoczynać dzień od joggingu, lecz z powodu popularności i wzmożonego zainteresowania mediów robi to coraz rzadziej. Uwagę przyciągają także eleganckie stylizacje, w których się prezentuje. Gołym okiem widać, że prawniczka odziedziczyła gust po matce, która słynie z nienagannego wyglądu. Myślicie, że Kindze Dudzie uda się dalej skutecznie chronić swoją prywatność i życie osobiste?

Więcej o tej sprawie przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl 

Więcej o: