Andrzej Duda uporał się z nałogiem, ale Kinga nie poszła w jego ślady. Córka prezydenta znów przyłapana z papierosem

Andrzej Duda rzucił palenie, ale jego córka nadal nie zerwała z nałogiem. Paparazzi przyłapali Kingę w centrum Warszawy.

Od kiedy Andrzej Duda rzucił palenie, minęło już kilka lat. Prezydent postanowił zerwać z nałogiem w 2017 roku i jak wiadomo, był na tyle zdeterminowany, by w terapii wspomagać się środkami farmakologicznymi. Podczas internetowego spotkania z obywatelami wyznał, że jest to jego osobisty sukces. Tak dobrze z nałogiem nie radzi sobie natomiast Kinga Duda.

Zobacz wideo Chris Cugowski o słowach Dudy, „że młodzi lekceważą muzykę Krawczyka"

 Andrzej Duda uporał się z nałogiem, ale Kinga nie poszła w jego ślady

Kinga Duda została przyłapana przez paparazzi w centrum Warszawy. Fotografie zostały zrobione przy ul. Wspólnej w centrum stolicy, przed jej pracą. Przypomnijmy, że córka Andrzeja Dudy pracuje obecnie w dziale rozwiązywania sporów kancelarii prawniczej, a wcześniej była doradczynią społeczną w Pałacu Prezydenckim. Zdjęcia z elektronicznym papierosem, opatrzone opisem "Córka prezydenta w szponach nałogu", opublikował "Super Express".

To nie pierwszy raz, gdy Kinga Duda w takim kontekście ląduje na okładce. W czerwcu prasa rozpisywała się na temat hucznej imprezy, w której brała udział. Według doniesień tabloidu, córka Andrzeja Dudy bawiła się wówczas w centrum Warszawy, popijając drinki i paląc elektronicznego papierosa. Kinga miała wzbudzić zainteresowanie obecnych w klubie mężczyzn, z którymi - jak sugerowano - bez problemu nawiązała znajomość.

Kinga Duda w odróżnieniu do innych córek znanych polityków, jak choćby Kasia Tusk, stara się unikać medialnego szumu, a show-biznes jest jej obcy. Córka prezydenta bierze natomiast udział w wiecach wyborczych, co ostatnio wytknęła jej Aleksandra Kwaśniewska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.