Aleksandra Kwaśniewska zapytana o zachowanie Kingi Dudy. Nie owijała w bawełnę. "Wolałabym..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Plotkiem szczerze przyznała, że zainteresowanie medialne wzbudziła głównie dzięki nazwisku i tym, że jest córką byłego prezydenta RP. W wywiadzie wypowiedziała się na temat Kingi Dudy i zdradziła, że w przeciwieństwie do córki obecnej głowy państwa jednej rzeczy w życiu by nie zrobiła.

Aleksandra Kwaśniewska po dłuższej przerwie wraca do telewizji. W przeszłości współpracowała z TVN Style, gdzie razem ze swoją mamą, Jolantą Kwaśniewską prowadziły program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Ola wzięła udział w prezentacji jesiennej ramówki TVN, gdzie rozmawiała z dziennikarzem Plotka. W wywiadzie zdradziła, co myśli o Kindze Dudzie. Przyznała, że w jednej sytuacji zachowałaby się inaczej, niż córka obecnego prezydenta. 

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska o Kindze Dudzie: Tego nie robiłam i nie zrobiłabym

Paweł Bodzianny, Marta Paszkin z córką"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oficjalnie mieszkają razem

Aleksandra Kwaśniewska mówi o Kindze Dudzie 

Dzieci prezydentów budzą spore zainteresowanie mediów. Aleksandra Kwaśniewska zarzekała się, że nie wróci do telewizji, jednak postanowiła przyjąć propozycję współprowadzenia programu "Miasto kobiet", które powraca w odświeżonej wersji na antenę TVN Style. Ola z tego względu pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki stacji. Tam została zapytana przez naszego reportera o córkę obecnego prezydenta, Kingę Dudę.

Aleksandra w rozmowie nie ukrywała, że lubi pracę w mediach, jednak wracając do przeszłości, teraz podjęłaby inną decyzję, by wkroczyć do świata show-biznesu. Rozmowa zeszła na temat Kingi Dudy, a Aleksandra została zapytana, czy poszłaby śladami córki Andrzeja Dudy, która nie udziela się medialnie i nie chce być na świeczniku. 

Z drugiej strony bierze udział w kampaniach wyborczych, a tego nie robiłam i nie zrobiłabym. Ja bym wolała w ogóle na uboczu się trzymać - przyznała Aleksandra.

Taniec z Gwiazdami"Taniec z Gwiazdami". Bukmacherzy obstawiają, kto wygra show

Aleksandra Kwaśniewska ukończyła studia na kierunku psychologii. Niebawem widzowie będą mieli okazję oglądać ją w programie "Miasto Kobiet", gdzie wystąpi u boku Marzeny Rogalskiej

Więcej o: