Kinga Duda bawiła się w nocnym klubie w Warszawie. Co za szaleństwo! Internauci żartują: Panieński?

Kinga Duda tęskniła za imprezami? W miniony weekend nadrobiła towarzyskie zaległości i zagościła w stołecznym klubie. Córka prezydenta bawiła się pod osłoną nocy z elektronicznym papierosem w ręku. Do prasy trafiły zdjęcia szalejącej 25-latki.

Pandemiczne obostrzenia poluzowane, więc Kinga Duda mogła ruszyć w tany. Z piątku na sobotę wybrała się w towarzystwie koleżanki do jednego ze stołecznych klubów zlokalizowanych w samym centrum miasta (w budynku Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie). Podczas nocnej eskapady córki prezydenta nie odstępowali na krok nie tylko ochroniarze, ale również paparazzi. Uwiecznili na zdjęciach jej "szaleństwo".

Zobacz wideo Andrzej Duda zdradza, czy jego córka jest wolna. Żartowniś!

Kinga Duda bawiła się w nocnym klubie w Warszawie. Co za szaleństwo! Internauci żartują: Panieński?

Według doniesień "Super Expressu" pierworodna Andrzeja Dudy bawiła się w centrum stolicy, popijając drinki i paląc elektronicznego papierosa. Kinga miała wzbudzić zainteresowanie obecnych w klubie mężczyzn, z którymi bez problemu nawiązała znajomość. 

Chętnie raczyła się trunkami. Szybko zwróciła uwagę innych imprezowiczów, w szczególności młodych mężczyzn, którzy najwyraźniej chcieli zawrzeć z nią bliższą znajomość. W ich towarzystwie Kinga czuła się wyśmienicie - czytamy na łamach tabloidu.

Zdjęcia fotoreporterów trafiły na stronę tytułową gazety, a internauci, którzy śledzą w prasie miłosne perypetie Kingi (plotki o zerwaniu z wieloletnim partnerem, a potem doniesienia o czerwcowym ślubie), żartują, że imprezowy weekend córki pary prezydenckiej zapewne miał ścisły związek z jej wieczorem panieńskim.

Kinga Duda bierze ślub?

Niedawno w prasie pojawiły się pogłoski (mimo wcześniejszych doniesień o zakończeniu związku z partnerem), że "pierwsza córka" RP już w czerwcu stanie na ślubnym kobiercu. Plotki te miały potwierdzać słowa przedstawicieli branży weselnej, jednak zaprzecza im sam Andrzej Duda, który opublikował na Twitterze specjalne oświadczenie. Wykazał się poczuciem humoru? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.