Wiktoria Gąsiewska przestała ukrywać chłopaka! Po raz pierwszy go pokazała

Wiktoria Gąsiewska podzieliła się zdjęciem z wyprawy w góry, podczas której towarzyszył jej nowy partner. Gwiazda po raz pierwszy udostępniła ich wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Po finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" media obiegła informacja, że Wiktoria Gąsiewska ma nowego partnera. Nawet na krok nie odstępował jej wtedy bowiem Jasper Sołtysiewicz. Aktorzy czuli się dobrze w swoim towarzystwie, byli bardzo swobodni. Trzymali się za ręce, a później wsiedli do tego samego samochodu. Do tej pory jednak Gąsiewska nie podzieliła się wspólnym zdjęciem z nowym partnerem. W końcu zrobiła wyjątek.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim

Paulina Smaszcz, Maciej KurzajewskiSmaszcz o relacjach z byłą teściową. "Wie, że jej syn narozrabiał"

Wiktoria Gąsiewska po raz pierwszy udostępniła zdjęcie z nowym partnerem

Aktorka korzysta z uroków słonecznej jesieni. Wraz z przyjaciółmi i ukochanym wybrała w polskie Tatry. Wiktoria Gąsiewska podzieliła się wspólnym zdjęciem ze szczytu Sarniej Skałki na InstaStories.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska instagram.com/ wiktoria_gasiewska

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska przebrała się za Hermionę z "Harry'ego Pottera". Tak szalała na imprezie halloweenowej. Oj działo się

Na pierwszy rzut oka widać, że celebrytka jest w doskonałym humorze. Jest roześmiana i obejmuje ukochanego Jaspera Sołtysiewicza. 26-latek zna Gąsiewską z planu serialu "Barwy szczęścia". Mogliśmy go oglądać również w takich produkcjach, jak: "Przyjaciółki", "Korona królów", "Znaki" i "Miłość na zakręcie". 

Wiktoria Gąsiewska wcześniej była związana z Adamem Zdrójkowskim

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska przez wiele lat występowali wspólnie w serialu "Rodzinka.pl". Z biegiem czasu ich znajomość weszła na zupełnie inny poziom. Młodzi aktorzy nie odstępowali siebie na krok. Nieoczekiwanie ich związek zakończył się pod koniec zeszłego roku. Aktor bardzo przeżywał rozstanie. 

Kourtney KardashianOto, jak zmieniły się Kardashianki. Zwłaszcza przemiana Kourtney robi wrażenie

Więcej o: