Wiktoria G±siewska przebrała się za Hermionę z "Harry'ego Pottera". Tak szalała na imprezie halloweenowej. Oj działo się

Chociaż Halloween wypada dopiero 31 paĽdziernika, Wiktoria G±siewska już poczuła ten klimat. Celebrytka pojawiła się na imprezie, na której tematem przewodnim był ¶wiat Harry'ego Pottera. Aktorka wcieliła się w rolę Hermiony i pochwaliła się efektem na Instagramie.

Wiktorii Gąsiewskiej najwyraźniej udzielił się halloweenowy nastrój i wybrała się na tematyczną, przebieraną imprezę. Celebrytka wcieliła się w rolę Hermiony Granger. Postanowiła jednak trochę unowocześnić stylizację, którą znamy z serii filmów o Harrym Potterze

Julia Wieniawa i Wiktoria GąsiewskaJulia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska bawią się razem w Paryżu. Fani: Boski duet!

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska poczuła klimat Hogwartu. Postawiła na kusą, skórzaną sukienkę

Wiktoria Gąsiewska pokazała się w odważnym wydaniu. Jej wersja Hermiony nieco różni się od oryginału, ale przywodzi na myśl klimat rodem z magicznego Hogwartu. Celebrytka postawiła na kusą, skórzaną sukienkę, którą zestawiła ze sznurowanymi butami na koturnie. Dopełnieniem stylizacji była długa peleryna i krawat w charakterystyczne paski. Nie bez znaczenia była też jej fryzura. W końcu rozpuszczone i napuszone włosy to jeden z nieodłącznych elementów wizerunku filmowej Hermiony. 

 

Na instagramowych zdjęciach nie mogło też zabraknąć rekwizytów związanych ze światem Harry'ego Pottera. Pojawiła się więc miotła i sowa. Wiktora Gąsiewska chętnie pozowała do zdjęć, także z przebranymi znajomymi. Na imprezie pojawił się także Rafał Maślak, który relacjonował zdarzenie na swoim profilu. Z zamieszczonych filmików wnioskujemy, że celebryci bawili się wyśmienicie. 

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska Fot. Instagram.com/wiktoria_gasiewska

Więcej zdjęć z przebieranej imprezy Wiktorii Gąsiewskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Imprezowa stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej spodobała się jej fanom na Instagramie. Dali temu wyraz w komentarzach. 

Ty to Gąska potrafisz zaskoczyć.
Niesamowicie. Cudowna Wiki.
Wiki na miotle. Takiego widoku się nie spodziewałem.
Fajna Hermiona z ciebie.

To tylko wybrane komentarze, które pojawiły się pod postem Wiktorii Gąsiewskiej na Instagramie. Więcej ujęć z imprezy znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Wiktoria GąsiewskaGąsiewska reaguje na plotki o ciąży. Pokazała brzuch

Więcej o: