Adam Zdrójkowski przerywa milczenie na temat rozstania z Gąsiewską. "Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie". Ma do niej żal?

Adam Zdrójkowski niechętnie wypowiada się na temat rozstania z Wiktorią Gąsiewską. Podczas jednego z najnowszych wywiadów odniósł się do byłej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że emocje powoli już opadły.

Więcej nowości na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się kilka tygodni temu, jednak dowiedzieliśmy się o tym nieco później, bo tuż po finale "Tańca z gwiazdami". Przypomnijmy, że na afterparty programu aktorce zostały zrobione zdjęcia, kiedy ta romantycznie wtulała się w tancerza - Jakuba Lipowskiego. Zdrójkowski w rozmowie z Plotkiem przyznał, że jest mu bardzo przykro coś takiego oglądać, co skłoniło Wiktorię do wydania kolejnego dnia krótkiego oświadczenia, w którym potwierdziła rozstanie z aktorem.

Adam Zdrójkowski przerywa milczenie na temat rozstania z Gąsiewską. Już nie ma żalu. "Życzę jej dobrze"

Adam Zdrójkowski może odreagowywać rozstanie w pracy. Od kilku tygodni większość czasu spędza na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Na jednym z nagrań obecny był reporter dziennika "Fakt", który spytał aktora o jego samopoczucie po rozstaniu.

Muszę przeżyć tę sytuację sam w sobie. Teraz liczę, że odnajdę trochę spokoju i czasu dla siebie - wyznał Zdrójkowski.
Zobacz wideo Adam Zdrójkowski chce zmienić wizerunek. "Patryk Vega, cześć!"

Aktor starał się unikać tematu byłej dziewczyny, jednak nie było to wcale takie łatwe. W końcu podsumował jedynie, że nie ma do niej żalu i życzy jej jak najlepiej.

Ja Wiktorii zawsze życzyłem jak najlepiej i teraz, w tej sytuacji, też jej życzę dobrze. Mam nadzieję, że wszystko u niej okej - dodał.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli parą ponad cztery lata. Myślicie, że uda im się zachować dobre relacje po rozstaniu i zostaną przyjaciółmi? Dajcie znać w komentarzach. 

ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska wykańcza nowe gniazdko. Fan wbił szpilę: Niedawno wybierałaś mieszkanie z Adamem. Odpowiedziała!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.