Daniel Craig tańczy jak Travolta i delektuje się polską wódką. Ta reklama to hit

Tańczący Daniel Craig w reklamie polskiej wódki? To nagranie zachwyciło wielu fanów aktora. Słynny odtwórca roli Jamesa Bonda zagrał w spocie jednej z luksusowych marek. Za kamerą stanął oscarowy reżyser Taika Waititi.

Nie od dziś wiadomo, że ulubionym drinkiem Jamesa Bonda jest martini z wódką, wstrząśnięte nie mieszane. Daniel Craig po pięciu filmach słynnej serii pożegnał się już wprawdzie z rolą agenta 007, ale najwidoczniej do mocnych trunków wciąż ma słabość. A może do dużych pieniędzy? Brytyjski aktor pojawił się w najnowszej reklamie jednej z polskich wódek. Nagranie robi furorę w sieci. 

Zobacz wideo "Nie czas umierać" - ostatni Bond z Danielem Craigiem [ZWIASTUN]

Daniel Craig, Javier Bardem Daniel Craig nie zauważył, że w trakcie wywiadu krwawił z czoła! "To jest właśnie 17 lat grania Bonda"

Daniel Craig tańczy w hotelu i delektuje się polską wódką. Ta reklama już jest hitem

W reklamie możemy zobaczyć Daniela Craiga, który tanecznym krokiem zmierza do jednego z hoteli. W niektórych scenach trzyma w ręku butelkę wódki, w innych wykonuje kocie ruchy niczym John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy". Po konsumpcji luksusowego trunku odtwórca roli Jamesa Bonda stwierdza: Nareszcie. W serwisie YouTube reklamę wyświetlono 129 tysięcy razy w ciągu jednego dnia.

 

Reklamę luksusowej marki wódki wyreżyserował Taika Waititi, twórca oscarowego filmu "Jojo Rabbit". To zresztą nie pierwszy raz, kiedy ten uznany reżyser udziela się w reklamie. Na swoim koncie ma już współpracę m.in. z Pepsi, Samsungiem, czy Old Spice. Utwór, który znalazł się w najnowszym spocie reklamowym współtworzyła Rita Ora, prywatnie partnerka reżysera. Swoją drogą to właśnie Rita Ora i Taika Waiti już 13 listopada poprowadzą galę MTV Europe Music Awards, która odbędzie się w Dusseldorfie. 

Daniel CraigDaniel Craig Fot. screen YouTube/BelvedereVodka

Więcej zdjęć Daniela Craiga znajdziesz w galerii na górze strony. 

Daniel Craig pożegnał się już wprawdzie z rolą Jamesa Bonda, ale wszystko wskazuje na to, że na dłużej zagości w kolejnej filmowej serii. W filmie "Na noże" zagrał postać przenikliwego detektywa Benoita Blanca. Druga odsłona cyklu będzie miała swoją polską premierę 23 grudnia, a producenci już zapowiedzieli stworzenie trzeciej części. 

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl.

Steve Carell, Brad Pitt Ci aktorzy starzeją się jak wino. Nie uwierzycie, ile mają lat

Więcej o: