Hilary Duff żegna Aarona Cartera. Kiedyś byli razem. "Moje nastoletnie ja bardzo cię kochało"

Aaron Carter spotykał się z Hilary Duff, gdy oboje byli nastolatkami. Teraz aktorka opublikowała w mediach społecznościowych wzruszające pożegnanie, w którym zwróciła się do rodziców zmarłego.

W sobotę 5 listopada mediami wstrząsnęła informacja o śmierci Aarona Cartera. Portal TMZ podał, że raper został znaleziony martwy w swoim domu w Lancaster w Kalifornii. Na miejscu pojawili się również detektywi z wydziału zabójstw. Na ten moment nie ma jednak żadnych informacji wskazujących na udział innych osób w śmierci 34-latka. Fani są pogrążeni w smutku, czemu dają wyraz w mediach społecznościowych. Teraz wzruszające pożegnanie opublikowała na Instagramie była partnerka Amerykanina Hilary Duff.

Zobacz wideo Aaron Carter zrobił sobie tatuaż na twarzy

Hilary Duff wspomina Aarona Cartera

Para zaczęła się spotykać w 2000 roku, kiedy oboje mieli po 13 lat. Tworzyli związek przez trzy lata, po których Carter związał się z Lindsay Lohan. Teraz Hilary Duff opublikowała na Instagramie post, w którym złożyła kondolencje rodzinie 34-latka.

Dla Aarona – bardzo mi przykro, że życie było dla ciebie tak ciężkie i że musiałeś walczyć przed całym światem. Miałeś urok, który był absolutnie wyjątkowy. Chłopaku, moje nastoletnie ja bardzo cię kochało. Wysyłam twojej rodzinie dużo miłości w tym trudnym czasie. Spoczywaj w pokoju.
 

Aaron Carter zmagał się z poważnymi problemami

W 2008 roku Amerykanin został aresztowany za posiadanie marihuany. Natomiast w 2017 roku został skazany na prace społeczne za jazdę pod wpływem alkoholu. Swego czasu w programie "The Doctors" wyznał, że zmaga się z schizofrenią, depresją i nerwicą lękową. W 2019 roku jego brat Nick Carter (członek grupy Backstreet Boys) wystąpił do sądu o zakaz zbliżania się Aarona do niego i jego rodziny. 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.