Ekspert ocenił styl Agaty Dudy. Jedno drażni go najbardziej

Stylista - Daniel Jacob Dali ocenił styl pierwszej damy. Szczerze przyznał, że lubi stylizacje Agaty Dudy, ale jedna rzecz mu nie pasuje. Cóż, trudno się z nim nie zgodzić.

Styl Agaty Dudy jest komentowany przez wielu. O ocenę stylizacji pierwszej damy pokusił się także stylista. Daniel Jacob Dali dość przychylnie wypowiedział się na temat wizerunku, jaki prezentuje żona prezydenta. Miał jednak uwagi do jednej kwestii. Tylko to mu przeszkadzało. 

Polecamy: Agata Duda i prezydentowa Czarnogóry w takich samych strojach. Wyglądały jak kopie. Wpadka? Stylista ocenia

Zobacz wideo Agata Kornhauser-Duda odpowiada na apel pierwszej damy Ukrainy. "Wszyscy chcemy, aby koszmar tej wojny się skończył"

Gwiazdy wspominają bliskichLewandowska wspomina babcię. Inne gwiazdy też opublikowały wzruszające słowa

Agata Duda powinna zmienić fryzurę. Stylista zaproponował jej ciekawą opcję

Nie od dziś wiadomo, że w mediach często komentuje się wygląd i wizerunek pierwszych dam. Jedną z niedoścignionych ikon mody, jeżeli chodzi o żony prezydentów RP, pozostaje od lat niezmiennie Jolanta Kwaśniewska. Agata Duda także miewa dobre stylizacje, ale w przeważającej większości są one dość powtarzalne i mało odważne. Stylista, Daniel Jacob Dali pokusił się o ocenę stylu żony prezydenta Andrzeja Dudy. Skomentował jej wizerunek bardzo przychylnie, ale jedną rzecz uważa, że powinna natychmiast zmienić. Chodzi o fryzurę.

Zobacz też: Andrzej i Agata Dudowie są już w Wielkiej Brytanii. Oddali hołd królowej przy jej trumnie

Stylista stwierdził:

Żona prezydenta powinna udać się jak najszybciej do fryzjera i powinna zaktualizować swoją fryzurę.

Co ciekawe zwrócił także uwagę na kolor włosów i zaproponował żonie prezydenta... brąz. Propozycje argumentował słowami:

Dłuższe włosy do ramion, lekkie pasemka w odcieniu jasnego brązu to idealne rozwiązanie dla Agaty Dudy - podkreślił.

Zgadzacie się ze słowami stylisty? Lubicie styl Agaty Dudy?

Więcej o: