Agata Duda i prezydentowa Czarnogóry w takich samych strojach. Wyglądały jak kopie. Wpadka? Stylista ocenia

Agata Duda pojawiła się u boku męża, Andrzeja Dudy na oficjalnym powitaniu pary prezydenckiej z Czarnogóry. Pierwsze damy zaskoczyły doborem strojów. Ich kreacje różniły się jedynie kolorem. Która wypadła lepiej?

27 października w Belwederze odbyła się oficjalna ceremonia powitania prezydenta Czarnogóry, Milo Djukanovica i jego małżonki. Podczas spotkania z polską parą prezydencką uwagę zwróciło niezwykłe podobieństwo strojów pierwszych dam. Lidija Djukanovic i Agata Duda wyglądały jak kopie. Wybrane przez nie stroje różniły się jedynie kolorem i drobnymi detalami wykończenia.

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Księżna Camilla, księżna KateKrólowa małżonka Camilla nie chciała Kate w rodzinie królewskiej

Agata Duda i prezydentowa Czarnogóry w takich samych strojach. Wyglądały jak kopie. Wpadka? Ekspert ocenia

Agata Duda i Lidija Djukanovic wybrały na spotkanie identyczne garsonki w bezpiecznej długości do połowy łydki. Żakiety obu pań miały bardzo podobne wykończenie przy kołnierzu, a spódnice były rozkloszowane i "falowały" w okolicy stóp. Zarówno Agata Duda, jak i prezydentowa Czarnogóry są blondynkami o podobnym wzroście i budowie ciała, co tym bardziej podkreśliło ich uderzające podobieństwo. Agata Duda zdecydowała się na garsonkę w kolorze ciemnej zieleni, a Lidija Djukanovic postawiła na ognistą czerwień. Która z pań prezentowała się lepiej? Stylista Daniel Jacob Dali nie miał wątpliwości.

Agata Duda postawiła na modną zieleń, natomiast Lidija Djukanovic na czerwień, również modny kolor w tym sezonie. A która pani wyglądała lepiej? Zdecydowanie żona Andrzeja Dudy. Przeważył nie tylko ciekawy kolor, ale również guziki w marynarce, które dodały całości lepszego efektu - ocenił w rozmowie z "Super Expressem".

Agata Duda i prezydentowa Czarnogóry w bliźniaczych strojachAgata Duda i prezydentowa Czarnogóry w bliźniaczych strojach fot. eastnews.pl

Projektant stwierdził, że styl Agaty Dudy w ciągu ostatniego czasu bardzo się zmienił, i to właśnie polska pierwsza dama prezentowała się lepiej.

Pierwsza dama Polski od miesięcy zdecydowanie bardziej dba o swój wizerunek i jak widać, idealnie jej to wychodzi. Elegancja w czystej postaci widoczna u obu pań jest godna pochwały, jednak to pani Duda zbiera lepsze oceny - dodał.

Więcej zdjęć wyborów modowych Agaty Dudy znajdziesz w galerii na górze strony.

Prezydent Czarnogóry w Warszawie. Pierwsze damy pojawiły się na spotkaniu w podobnych strojachPrezydent Czarnogóry w Warszawie. Pierwsze damy pojawiły się na spotkaniu w podobnych strojach fot. eastnews.pl

Czy wybór kreacji pierwszych dam można uznać za wpadkę? W opinii eksperta wręcz przeciwnie. 

Jeśli obie panie są tak eleganckie, to nie jest to wpadka, a wręcz jest to komplementem jednej dla drugiej - podsumował.

A wy, jak sądzicie?

Rolnik szuka żony Joanna i Kamil"Rolnik szuka żony". Rolnikowa rodzina znów się powiększyła. Joanna urodziła!

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna chce zniesienia intercyzy i wspólnego konta. Przemek kąśliwie odpowiada

Więcej o: