Antek zabrał nową dziewczynę na grób Pawła Królikowskiego. Relacjonował w sieci

Antek Królikowski w dniu Wszystkich Świętych odwiedził grób ojca. Z jego mediów społecznościowych możemy się domyślać, że towarzyszyła mu matka. Paparazzi przyłapali go także w towarzystwie nowej dziewczyny.

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku, po kilkumiesięcznej walce z guzem mózgu. Aktor został pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie w Alei Zasłużonych. W dniu Wszystkich Świętych jego rodzina nie zapomniała o odwiedzeniu grobu. Na miejscu pojawił się Antek Królikowski z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską i nową dziewczyną.

Zobacz wideo Wszystkich Świętych 2022. Drożyzna dotarła na cmentarze? Emeryci: Nie narzekamy, nie płaczemy

Olivia Newton-John/ Dawid OzdobaKto zmarł w tym roku? Polscy i zagraniczni aktorzy, dziennikarze i muzycy

Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na grób ojca

Antek Królikowski podzielił się na Instagramie relacją z cmentarza. Na zdjęciu mogliśmy zauważyć kawałek pomnika, który z uwagi na pandemię został wzniesiony 16 miesięcy po ostatnim pożegnania Pawła Królikowskiego. Na zdjęciu możemy zauważyć białą kamienną płytę, którą zdobi kolorowe pęknięcie w kształcie krzyża i ulubiony cytat całej rodziny z piosenki, którą aktor napisał do popularnego w latach 90. programu dla młodzieży "Truskawkowe studio". Pod spodem widnieje jego podpis.

Słońcem jest dla mnie twój uśmiech... - czytamy na nagrobku.

Grób Pawła KrólikowskiegoGrób Pawła Królikowskiego Instagram @antek_krolikowski

Jeszcze w ubiegłym roku Antek Królikowski ślubował Joannie Opoździe, że nie opuści jej aż do śmierci i wyczekiwali pierworodnego syna. Później w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o tym, że aktor wdał się w romans z prawniczką Izabelą, która jest uderzająco podobna do jego żony. Według "Super Expressu" wybrali razem znicze, a następnie wspominali zmarłego nad grobem. Na zdjęciach na stronie gazety widać, że pomimo smutnych okoliczności zakochani trzymali się za ręce i wymienili ciepłymi uśmiechami.

Zobacz również: Tak wygląda grób Kory. Jedna rzecz na środku pomnika zwraca uwagę. Niezwykły widok

Krzysztof KrawczykTak prezentuje się grób Krzysztofa Krawczyka we Wszystkich Świętych

Więcej o: