Małgorzata Rozenek z rodziną na Halloween. "Odlot". Uwagę zwraca mina Henia. Prezenterka odgryza się fance

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie halloweenową sesją, w której wzięła udział z całą rodziną. Celebryci przebrali się za postacie z serialu "Wikingowie". Nie wszyscy jednak byli tym zachwyceni. Fani zwrócili uwagę na przerażonego syna prowadzącej "Dzień dobry TVN".

Podczas tegorocznego HalloweenMałgorzata Rozenek ma pełne ręce roboty. Celebrytka już wcześniej pokazała willę przystrojoną upiornymi dekoracjami. Później prowadząca "Dzień dobry TVN" w imponującym przebraniu pojawiła się na ulicach Warszawy wraz z Krzysztofem Skórzyńskim. Małgorzata Rozenek pojawiła się w długiej sukni z falbanami i ogromnym wianku z kwiatów. Ten strój nawiązywać miał do meksykańskiej kultury celebrowania Święta Zmarłych. Na tym jednak nie koniec. Okazało się, że celebrytka razem z mężem i synami wzięli udział w specjalnej, halloweenowej sesji. Przebrali się za postacie z serialu "Wikingowie". Te stroje naprawdę robią wrażenie. 

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Małgorzata Rozenek z rodziną na halloweenowej sesji: To nas wzmacnia jako rodzinę

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiły się zdjęcia z rodzinnej sesji. Możemy na nich dostrzec Majdanów w strojach wikingów. 

Halloween 2022. Ragnar, Lagertha, Wieszcz, Floki, Dzidziuś Wikinga i Gang Majdana jako Gang Lodbroka. Kto widział "Wikingów", ten wie. Co roku czekamy na ten dzień. Rozmawiamy, planujemy, bawimy się nim. Wybór postaci zawsze ma dla nas głębsze znaczenie. To nas wzmacnia jako rodzinę i staje się pretekstem do ważnych rozmów. Jesteśmy silni naszą miłością. Wzmacniani każdym trudnym doświadczeniem. Równi sobie i nie do zabicia, bo miłość jest najlepszą tarczą. Miłości nam wszystkim - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.
 

Stylizacje wikingów bardzo spodobały się obserwatorom Małgorzaty Rozenek. Od razu posypały się komentarze z wyrazami uznania.

Fantastyczne. Chyba najlepsze przebranie, jakie widziałam w tym roku. Jestem fanką "Wikingów", a wy wyglądacie jak z serialu.
No odlot. Każdy pretekst do zabawy rodzinnej jest świetny! Happy Halloween.
Świetne przebranie i fantastyczna rodzinka.
Wow. Umiecie się w to bawić. Ewidentnie. Genialne.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Małgorzaty Rozenek na Instagramie.

Małgorzata Rozenek z rodzinąMałgorzata Rozenek z rodziną Fot. Instagram.com/m_rozenek

Więcej zdjęć halloweenowej stylizacji Małgorzaty Rozenek znajdziesz w galerii na górze strony. 

Nie wszyscy jednak podzielali ten entuzjazm. Pojawiły się też głosy, że najmłodszy syn celebrytki, Henryk, był nieco wystraszony całą sytuacją. 

Biedne małe dziecko.
Biedny Henio.
Maluch wygląda na przerażonego.

Małgorzata Rozenek postanowiła zareagować na ostatni komentarz od jednej z internautek. Zrobiła to w dość specyficznym stylu.

Widziałaś kiedyś uśmiechniętego wikinga? - zapytała Małgorzata Rozenek.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.