Pierwszy mąż Agnieszki Woźniak-Starak sporo się zmienił. Oto czym się dziś zajmuje Adam Badziak

Adam Badziak, były mąż Agnieszki Woźniak-Starak, umiejętnie połączył pracę z pasją. Unika ścianek i zbędnego rozgłosu. O tym, jak mu się wiedzie, można dowiedzieć się z jego Twittera.

O Adamie Badziaku przed laty zrobiło się głośniej, gdy jego ówczesna żona, Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas jeszcze Szulim-Badziak) zaczęła telewizyjną karierę. Siłą rzeczy zwrócono uwagę na motocyklistę wyścigowego, także przez wzgląd na jego ciekawą pasję i ekranową prezencję. Swego czasu plotkowano o tym, że prezenterka zdecydowała się na operację powiększenia biustu specjalnie dla męża. Choć Badziak zaprzeczył tym rewelacjom, elektryzująca pogłoska zaczęła żyć własnym życiem. Medialne małżeństwo, choć sprawiało wrażenie idealnie dobranego, nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2015 roku, a tabloidy rozpisywały się o rzekomych przyczynach rozpadu dobrze rokującego związku. 

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o Rozenek i Skórzyńskim

Adam Badziak realizuje się w Polsacie Sport

Badziak, podobnie jak jego była żona, po rozwodzie ułożył sobie życie na nowo. Choć nie przesadza z epatowaniem życiem prywatnym, na jego twitterowe konto raz po raz trafiają takie kadry. Dzięki temu wiadomo, że został ojcem "małego B." i jest w szczęśliwym związku. Wiedzie mu się także w życiu zawodowym.

Więcej zdjęć Adama Badziaka (także archiwalnych, w towarzystwie Agnieszki) znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nie każdy wie, że motocykle to niejedyne zainteresowania Badziaka. W przeszłości m.in. grał w piłkę nożną oraz uprawiał boks i kick-boxing. Lubi snowboard i wakeboard, może się nawet pochwalić licencją pilota helikoptera. Wiedza, jaką zgromadził, przydała mu się w pracy. 45-latek jest zatrudniony w Polsacie Sport, gdzie pełni funkcję komentatora. 

Pasjonat ekstremalnych emocji zawsze uchodził za mężczyznę wyjątkowo przystojnego. Od czasu, kiedy pojawiał się na ściankach u boku Agnieszki nieco się zmienił, ale można uznać, że upływający czas jest jego sprzymierzeńcem.

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Co sądzicie o zawodowych poczynaniach Badziaka? Dobrze się odnalazł?

Więcej zdjęć Adama Badziaka (także archiwalnych, w towarzystwie Agnieszki) znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: