Qczaj uderza w Ewę Chodakowską. Poszło o taneczne treningi. "Co ty ku..a nie powiesz?"

Qczaj w mocnym nagraniu odpowiedział na komentarz Ewy Chodakowskiej w kwestii wyznaczania trendów w świecie fitnessu. Oj, trenerka Polek może się zdenerwować, bo Daniel mocno jej pojechał.

Wszystko zaczęło się od filmiku z parkietu tanecznego, który na Instagramie opublikowała Anna Lewandowska. Żona piłkarza zdradziła, że wprowadza do swojej oferty treningi oparte na układach tanecznych. Obserwatorzy szybko zauważyli, że podobne nowości pojawiły się ostatnio w pakiecie oferowanym przez Chodakowską. Trenerka Polek w typowy dla siebie sposób odpowiedziała na zapytania fanek, wbijając przy okazji szpilę Lewej.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska zdradza, jak ją przyjęli studenci na SWPS. "Jestem traktowana jak jedna z nich"
Wczoraj zapytałam was, czy nagrać trening taneczny… Pod rolką zostawiłyście 1000 komentarzy na „tak". Postanowione, będzie FITDANCE. PS. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy.

Qczaj odpowiada Chodakowskiej. Rozpoczął medialną wojnę? Mocne słowa

Wobec tego zamieszania obojętnie nie przeszedł Qczaj. Wyraźnie poirytowany trener odpowiedział Chodakowskiej, tym samym zaczynając pewnie medialną wojenkę. Daniel udowodnił, że nagrania do treningów tanecznych rozpoczął już w kwietniu tego roku, a więc Trenerka Polek nie jest prekursorką w tej dziedzinie. W instagramowej relacji solidnie dopiekł królowej rodzimego fitnessu.

Więcej ujęć z relacji Qczaja znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.

I ona mi mówi – „no to postanowione. Będzie fit dance. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy". Co ty ku*wa nie powiesz? Trendowniczka. (...) Nie mogłem tego przemilczeć, bo się wkurzyłem. Wkurzyłem się, bo z Paulinką włożyliśmy w to mnóstwo pracy, a ktoś po prostu, tylko dlatego, że ma większą moc przebicia, uzurpuje sobie prawo do powiedzenia: Ja wyznaczam nowe trendy. No tak, ty wyznaczasz zawsze nowe trendy. Generalnie wszystkie trendy w tym kraju ty wyznaczasz, trendowniczko nasza narodowa - ironizował Qczaj.

Qczaj do ChodakowskiejQczaj do Chodakowskiej Instagram, @qczaj

Ze zniecierpliwieniem czekamy na odpowiedź Ewy Chodakowskiej. Wy też?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.