Wszystko zaczęło się od filmiku z parkietu tanecznego, który na Instagramie opublikowała Anna Lewandowska. Żona piłkarza zdradziła, że wprowadza do swojej oferty treningi oparte na układach tanecznych. Obserwatorzy szybko zauważyli, że podobne nowości pojawiły się ostatnio w pakiecie oferowanym przez Chodakowską. Trenerka Polek w typowy dla siebie sposób odpowiedziała na zapytania fanek, wbijając przy okazji szpilę Lewej.
Wczoraj zapytałam was, czy nagrać trening taneczny… Pod rolką zostawiłyście 1000 komentarzy na „tak". Postanowione, będzie FITDANCE. PS. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy.
Wobec tego zamieszania obojętnie nie przeszedł Qczaj. Wyraźnie poirytowany trener odpowiedział Chodakowskiej, tym samym zaczynając pewnie medialną wojenkę. Daniel udowodnił, że nagrania do treningów tanecznych rozpoczął już w kwietniu tego roku, a więc Trenerka Polek nie jest prekursorką w tej dziedzinie. W instagramowej relacji solidnie dopiekł królowej rodzimego fitnessu.
Więcej ujęć z relacji Qczaja znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.
I ona mi mówi – „no to postanowione. Będzie fit dance. Tak, tak, dotarły już do mnie wieści. I co ja na to? Lubię wyznaczać nowe trendy". Co ty ku*wa nie powiesz? Trendowniczka. (...) Nie mogłem tego przemilczeć, bo się wkurzyłem. Wkurzyłem się, bo z Paulinką włożyliśmy w to mnóstwo pracy, a ktoś po prostu, tylko dlatego, że ma większą moc przebicia, uzurpuje sobie prawo do powiedzenia: Ja wyznaczam nowe trendy. No tak, ty wyznaczasz zawsze nowe trendy. Generalnie wszystkie trendy w tym kraju ty wyznaczasz, trendowniczko nasza narodowa - ironizował Qczaj.
Ze zniecierpliwieniem czekamy na odpowiedź Ewy Chodakowskiej. Wy też?
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Osiem lat temu przegrała bitwę z Roksaną Węgiel. Gabriela Kurzac wróciła z przytupem. Badach piał z zachwytu
Polka była księżną Kataru. Tajemnicza śmierć Kasi Gallanio do dziś budzi wiele pytań
Burza po przemówieniu Kaczorowskiej. "Brak klasy"
"Taniec z gwiazdami". Kto odpadł w siódmym odcinku?
Maja Bohosiewicz apeluje do kobiet i przestrzega. "Zostaniesz wymieniona na nowszy model"
Syn Krzysztofa Ibisza wystąpił w serialu TVP. Widzowie zwrócili uwagę na inne nazwisko
Tak Pavlović podsumowała Kaczorowską i Rogacewicza. Odpaliła się przed naszą kamerą
Nie do wiary, co Katarzyna Cichopek zrobiła na własnym weselu. Nagle chwyciła za mikrofon
Cichopek miała na ślubie aż trzy kreacje. Stylistka mówi wprost. "Mniej ozdób, więcej sensu"