Córka Doroty Szelągowskiej zrobiła rewolucję w jej sypialni. "Po kim ona to ma?"

Dorota Szelągowska od lat sprawdza się jako projektantka wnętrz. W jej ślady być może pójdzie jej córka. Czteroletnia Wanda zaskoczyła mamę i przemeblowała sypialnię.

Dorota Szelągowska od wielu lat odmienia mieszkania Polek i Polaków w programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Celebrytka prowadzi też własne biuro projektowe. Metamorfozy wnętrz to jej zawód, ale także prawdziwa pasja. Okazuje się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Teraz na zmianę wystroju zdecydowała się czteroletnia córka Doroty Szelągowskiej, Wanda. Pod lupę wzięła sypialnię mamy. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska oprowadza po domu. Pokazała zawartość szuflad

Dorota Szelągowska przez lata zmieniała wystrój mieszkań. Córka postanowiła iść w jej ślady i zajęła się sypialnią

Dorota Szelągowska podzieliła się z fanami na Instagramie zabawnym zdarzeniem. Okazuje się, że jej córka całkowicie przemeblowała sypialnię. Prezenterka zachodziła w głowę, po kim Wanda odziedziczyła takie talenty

To była moja sypialnia. Była. Po kim ona to ma, ta moja córka, ja się pytam? - napisała Dorota Szelągowska na InstaStories.

screenscreen Fot. Instagram.com/dotindotin

Najwidoczniej Wanda postanowiła zbudować w sypialni domek. Wykorzystała do tego poduszki, koce, kołdry i pluszowe zabawki. Z pewnością doskonale się przy tym bawiła. Być może odkryła także swoje nowe powołanie i w przyszłości pójdzie w ślady mamy. 

 

Więcej zdjęć Doroty Szelągowskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przypomnijmy, że Dorota Szelągowska ma na koncie trzy małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Paweł Hartlieb, z którym ma dorosłego już syna Antoniego. Ponownie wyszła za mąż w 2013 roku za muzyka Adama Sztabę. Tworzyli związek przez 13 lat, ale ostatecznie rozwiedli się w 2015 roku. Trzecim mężem Szelągowskiej był Michał Wawro, z którym ma córkę Wandę. Para rozwiodła się w 2021 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.