Martyna Wojciechowska cała na czarno na wernisażu Sokólskiej. Uwagę przyciąga też Kaczoruk. Jak rusałka

Martyna Wojciechowska pojawiła się na wernisażu makijażystki gwiazd - Eryki Sokólskiej. Dziennikarka postawiła na czarny, minimalistyczny strój. Wyglądała prosto i klasycznie. Oprócz niej na ściance pojawiły się także: Renata Kaczoruk i Bogna Sworowska. Panie bardziej zaszalały ze stylizacjami.

Martyna Wojciechowska była gościnią wystawy makijażystki gwiazd, Eryki Sokólskiej "Wymalowani". Podróżniczka wybrała na to wydarzenie typowy dla siebie zestaw. Podczas eventu pojawiły się także inne gwiazdy. Była m.in. Marzena Rogalska, Renata Kaczoruk i Bogna Sworowska. To dwie ostatnie panie przyciągnęły naszą szczególną uwagę. Wybrały bardzo oryginalne, modowe zestawy.

Zobacz też: Jodie Comer otwiera ranking dziesięciu najpiękniejszych celebrytek świata. Ich twarze są bliskie ideału

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

55 twarzy Piotra Stramowskiego. Aktor przez lata eksperymentował z wyglądem i zmieniał się do roli50 twarzy Piotra Stramowskiego. Jak aktor zmieniał się przez lata?

Martyna Wojciechowska w ukochanej czerni. Wyszło skromnie, ale z klasą

Jakiś czas temu Martyna Wojciechowska przyznała, że ubranie traktuje jak mundur i na co dzień przeważnie wybiera kolor czarny. Dziennikarka i podróżniczka stawia na wygodę i jej zdaniem ten zawsze świetnie się sprawdza na oficjalnych wyjściach. Kiedy pojawiła się na wernisażu Eryki Sokólskiej pokazała się w prostym zestawie - koszula i spodnie w jej ulubionym kolorze.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska AKPA

Oprócz niej na ściankę przybyły także Bogna Sworowska i Renata Kaczoruk. Była partnerka Kuby Wojewódzkiego wybrała białą sukienkę i beżowy prochowiec.

Renata Kaczoruk, Bogna SworowskaRenata Kaczoruk, Bogna Sworowska AKPA

W delikatnej boho sukience wyglądała jak rusałka. Świetnie, że dobrała do niego kowbojskie botki, które przełamały lekkość kreacji. Beżowy prochowiec był idealną kropką nad i całości stylizacji. Bogna Sworowska, podobnie jak Martyna Wojciechowska wolała postawić na niezawodną czerń. Wyglądała w czarnym garniturze wspaniale. Świetnie, że przełamała monochromatyczny look neonową torebką w stylu Bottegi Venetty. 

Więcej o: