Anna Wendzikowska uderza w koleżankę z "DDTVN". Pokazała SMS-y. "Mnie byłoby głupio podpier*alać"

Anna Wendzikowska w mediach społecznościowych ujawniła prawdziwe powody odejścia z TVN po 15 latach współpracy. Teraz ponownie zabrała głos i publicznie uderzyła w koleżankę z redakcji. Pokazała również wiadomości SMS.

Anna Wendzikowska 1 października opublikowała wstrząsający post na Instagramie, w którym zdecydowała się publicznie poinformować o nieprawidłowościach w czasie pracy w "Dzień dobry TVN". Jak sama przyznała, zbierała się na to przez cztery miesiące. Gdy wyszło na jaw, że żegna się z redakcją po tylu latach, dziennikarka nie chciała za dużo zdradzać. Przyznała jednak, że spotkała ją dosyć niemiła sytuacja ze strony jej nowej zastępczyni - Anny Tatarskiej. Teraz publicznie w nią uderzyła i pokazała wymieniane wiadomości. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lis został zwolniony, a Rymanowski odszedł do konkurencji. Losy byłych prezenterów "Faktów" się skomplikowały

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Anna Wendzikowska uderza w byłą koleżankę z pracy. Pokazała sms-y 

Anna Wendzikowska po oświadczeniu na Instagramie mogła liczyć na ogromne wsparcie nie tylko ze strony fanów, ale i byłych współpracowników, którzy do tej pory związani są z TVN. Na InstaStory zabrała głos w temacie swojej zastępczyni w "Dzień dobry TVN" i ujawniła kolejne nieprawidłowości. 

ZOBACZ: Wendzikowska ujawniła mobbing w TVN. Woźniak-Starak wspiera koleżankę. "Zawsze będę ci wdzięczna"

Anna Tatarska była moją koleżanką przez lata. Doskonale znała moją sytuację w redakcji. Wielokrotnie mówiłam jej o przykrych sytuacjach, które mnie spotykały. Współpraca z nią jako dziennikarzem zewnętrznym była kolejną próbą zmuszenia mnie do odejścia. Moje producentki nieoficjalnie (ale wracało to do mnie) mówiły wszystkim, z którymi współpracowałam, żeby nie proponowali mi wywiadów, bo jedyną gwarancją emisji jest to, żeby to przechodziło przez nie. Po czym dawały te wywiady A. Tatarskiej - napisała dziennikarka.

Anna Wendzikowska uderza w byłą koleżankę z pracy. Pokazała sms-yAnna Wendzikowska uderza w byłą koleżankę z pracy. Pokazała sms-y Fot. Instagram/ aniawendzikowska

Dziennikarka zarzuciła koleżance niefeministyczne zachowanie. Z udostępnionych wiadomości i przytoczonych przez nią słów można wywnioskować, że znajoma doniosła na Annę Wendzikowską. 

Doskonale też wiedziała, co się działo w momencie, kiedy to się działo, bo jej powiedziałam: "hej, nie widzisz, co robisz"? Może mam za duże oczekiwania, ale wydaje mi się, że kobieta która tak mocno na każdym kroku podkreśla swój feminizm i szczyci się swoją prawością i walką o wartości, robiąca coś takiego, to totalna hipokryzja. Jest szansa, że to był w tym wszystkim najbardziej bolesny element. Tam gdzie ktoś cierpi, zawsze ktoś inny korzysta - dodała.

Anna Wendzikowska uderza w byłą koleżankę z pracy. Pokazała sms-yAnna Wendzikowska uderza w byłą koleżankę z pracy. Pokazała sms-y Fot. Instagram/ aniawendzikowska

Anna Tatarska jak do tej pory nie zareagowała na słowa Anny Wendzikowskiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.