Zofia Zborowska żegna członka rodziny. Opublikowała poruszający wpis. "Cała rodzina płacze"

Zofia Zborowska zamieściła na Instagramie chwytający za serce wpis. Aktorka we wzruszających słowach pożegnała ukochanego pupila. Ziucio był członkiem rodziny przez 17 lat.

Zofia Zborowska słynie z miłości do zwierząt. Kilka lat temu aktorka adoptowała suczkę Wieśkę, której założyła nawet konto na Instagramie. Liczby obserwujących może jej pozazdrościć wielu celebrytów. Ostatnio aktorka miała jednak do przekazania smutne wieści. Jej rodzina pożegnała jednego z pupili.

Zobacz wideo Zofia Zborowska poprosiła mamę o pomoc w opiece nad córką. Maria Winiarska podpadła

Zofia Zborowska żegna ukochanego psa. Opublikowała poruszający wpis. "Cała rodzina płacze"

Zofia Zborowska ma duży dystans do siebie, co często demonstruje na Instagramie. Fani uwielbiają jej poczucie humoru. Niestety, tym razem wpis aktorki wywołał smutek. Celebrytka zdradziła, że odszedł jej ukochany pies.

Dziś o 9.30 odszedł nasz najwierniejszy przyjaciel Ziucio. Miał 17 lat. Cała rodzina płacze. Pożegnanie ukochanego zwierzaka jest czymś rozrywającym serc - rozpoczęła poruszający wpis.

Gwiazda opisała też historię pupila. Okazuje się, że wiele lat temu przygarnęła go ze schroniska. Ojciec aktorki, Wiktor Zborowski, od razu pokochał Ziucia. Pies był członkiem rodziny przez 17 lat. Żona Andrzeja Wrony pożegnała przyjaciela we wzruszających słowach.

Ziutusiu, dziękujemy ci za te cudowne 17 lat. Byłeś prawdziwym przyjacielem(...) Do zobaczenia po drugiej stronie tęczy - napisała.

W komentarzach fani przekazywali Zofii Zborowskiej wyrazy wsparcia.

Bardzo przykro. Ziucio teraz odpoczywa i czeka na was po drugiej stronie, wdzięczny za to, co miał tutaj z wami. Na bank było cudownie!
Przytulam państwa serdecznie! Doskonale znam ten ból…
Wyrazy współczucia. Znam ten ból. Ale też wiem, że nasze ukochane zwierzaczki czekają na nas za tęczowym mostem i też nas pamiętają - pisali internauci.

Aktorka dołączyła do wpisu kilka fotografii, na których cała rodzina Zborowskich pozuje razem z pupilem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.