Małgorzata Rozenek po krytyce udała się do logopedki. To od niej usłyszała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek po tym, jak zaliczyła wpadkę w "Dzień dobry TVN", udała się do logopedki. Powiedziała nam, jakie ćwiczenia jej zaleciła.

Małgorzata Rozenek spełniła marzenie. Po tym, jak była gospodynią "Perfekcyjnej pani domu" i "Projekt Lady", w końcu zdobyła upragnioną posadę. 29 sierpnia zadebiutowała jako nowa prowadząca "Dzień dobry TVN". Początki nie były łatwe, ponieważ jeszcze przed emisją pierwszego odcinka na żywo spodziewała się fali hejtu. Po pierwszych wyjściach na żywo zwrócono jej uwagę, aby przestała nieustannie poprawiać włosy. Jednak oprócz tego stacja raczej nie miała zastrzeżeń co do nowej prowadzącej. Obecnie praca w śniadaniówce idzie jej coraz lepiej, jednak ostatnio zaliczyła delikatną wpadkę. Widzowie zarzucili Rozenek, że nie ma poprawnej dykcji, a podczas rozmowy miała trudności z wymówieniem słowa "ilustratorka". Gwiazda od zawsze powtarza, że jest człowiekiem czynu, więc zamiast się smucić, poszła do logopedki. Nam opowiedziała, co jej doradziła.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek była u logopedki. To od niej usłyszała

Małgorzata Rozenek poszła do logopedki. To od niej usłyszała

Małgorzata Rozenek w rozmowie z naszym reporterem Maciejem Lechocińskim opowiedziała o wizycie u logopedki. 

To jest ogromna przyjemność, że jako redakcja "Dzień dobry TVN" mamy możliwość pracy z najlepszymi ekspertami. Osoba, która ze mną pracuje, jest osobą, która daje tak trafne uwagi i tak dobrze pracuje i ma tak wiele sukcesów na swoim koncie, że ja muszę ci powiedzieć, że już zauważam różnicę w swoim głosie po ćwiczeniach, które razem robimy. 

Prezenterka śniadaniówki zdradziła, że razem z logopedką wykonują konkretne ćwiczenia na cały aparat mowy. Porównała je do ćwiczeń, które wykonuje się na treningu.

To są ćwiczenia oddechowe. Cały organ, który wydaje głos, jest takim samym mięśniem, jak biceps czy pośladek. Ta świadomość, że wiesz, jak powinien pracować i tego, że tak jak na treningu ćwiczysz swoje ciało, tak jesteś w stanie wyćwiczyć swój głos, jest to dla mnie ogromnym ułatwieniem, bo ja głęboko wierzę w to, że jeżeli się chce to się może.

Małgorzata Rozenek, Krzysztof SkórzyńskiRozenek w "DDTVN". "Coraz lepsza". Spójrzcie na ten granatowy zestaw - klasa!

"Perfekcyjna" niejednokrotnie udowodniła, że jest osobą ciężko pracującą i zdeterminowaną. Wystarczy chociażby popatrzeć na jej treningi pod okiem trenera w centrum fitness Anny Lewandowskiej. Nie mamy wątpliwości, że treningi z logopedą będą równie owocne.

Więcej o: