Małgorzata Rozenek prowadzącą "DDTVN". Widzowie mocno podzieleni. "Litości"

W sieci zawrzało po tym, jak oficjalnie ogłoszono, że Małgorzata Rozenek zostanie nową prowadzącą "Dzień dobry TVN". Wśród licznych gratulacji pojawiły się również słowa krytyki.

Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że bardzo chciała dołączyć do redakcji "Dzień dobry TVN". Jej marzenie nareszcie się spełniło i już niebawem zobaczymy ją w roli gospodyni popularnej śniadaniówki. Nie wszystkim się to jednak spodobało. Pomimo tego, że "Perfekcyjna" może liczyć na wsparcie wiernych fanów, to nie brakuje również skierowanych w jej stronę ostrych słów. 

Angelika Jakubowska, Aneta Kręglicka, Marzena Cieślik Tytuł Miss Polonia otworzył im drzwi do kariery. Tak potoczyły się ich losy

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

"Dzień dobry TVN". Widzowie podzieleni po ogłoszeniu Małgorzaty Rozenek jako nowej prowadzącej

25 sierpnia odbyła się prezentacja jesiennej ramówki TVN, na której oficjalnie podano, że Małgorzata Rozenek poprowadzi najnowszą odsłonę "Dzień dobry TVN". Tego samego dnia informacja o tym pojawiła się również na instagramowym profilu śniadaniówki.

Ten dzień był pełen emocji! Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński nie możemy doczekać się waszego pierwszego, wspólnego wydania programu - czytamy na Instagramie.

W sekcji komentarzy zawrzało. Pod postem możemy znaleźć skrajne opinie na ten temat. 

Zdecydowanie nie. Litości.
Najgorsza decyzja przestaje oglądać.
To chyba nie jest dobry pomysł.
Tylko nie ona - czytamy na Instagramie.

Oczywiście wśród wielu nieprzychylnych komentarzy pojawiły się również słowa wsparcia. 

Świetnie! Małgosia z pewnością sobie dobrze poradzi. Zawsze jest dobrze przygotowana, uśmiechnięta i kompetentna.
Ciekawa jestem, jak będzie. Początki zawsze są trudne, ale trzymam kciuki!

U boku Małgorzaty Rozenek zobaczymy doświadczonego dziennikarza Krzysztof Skórzyńskiego. Tej jesieni w "Dzień dobry TVN" oprócz nich pojawią się następujące pary prowadzących: Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Dorota Wellman, Marcin Prokop Marcin Prokop zniknął z "Dzień dobry TVN". Dorota Wellman zabrała głos

Więcej o: