Najnowsza obsada śniadaniówki "Dzień dobry TVN" była gorącym tematem ostatnich tygodni. Wszystko dlatego, że plotkowano, iż jedną z gospodyń ma być Małgorzata Rozenek. Towarzyszyć jej miał Krzysztof Skórzyński. W końcu wszystko jest jasne.
Na imprezie ramówkowej stacji TVN Marcin Prokop ogłosił, kogo zobaczymy w roli gospodarzy śniadaniówki TVN-u.
To była pilnie strzeżona tajemnica - zaczął prezenter.
Goście i widzowie (impreza ramówkowa była wszak emitowana na Playerze oraz na antenie TVN24) byli jednak długo trzymani w napięciu. Nim Prokop wyczytał nazwiska gospodarzy "Dzień dobry TVN", zdążył porozmawiać z kilkoma gwiazdami TVN-u, czy też zapowiedzieć materiał promujący najnowszą edycję show "Mam talent!" oraz "Top Model".
Uchylmy już rąbka tajemnicy. O te miejsca walczyło wielu - powiedział.
Po czym zapowiedział, że do obsady dołączyli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.
Krzysztof jest jak Radzio, daje mi poczucie bezpieczeństa - mówiła Rozenek - już ze sceny.
Okazuje się, że w śniadaniówce tej jesieni zobaczymy wszystkie dotychczasowe pary, a więc: Marcina Prokopa i Dorotę Wellman, Annę Kalczyńską i Andrzeja Sołtysika, Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera, Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego oraz Agnieszkę Woźniak-Starak i Ewę Drzyzgę.
Przypomnijmy, że udział "Perfekcyjnej" w śniadaniówce miał budzić duże emocje również na korytarzach stacji. Według informatora "Super Expressu" obecnie w redakcji "Dzień dobry TVN" rzekomo nie panuje dobra atmosfera. Gospodarze formatu mają nie być wszak zadowoleni z faktu, że przez Rozenek i Skórzyńskiego będą mieli mniej czasu antenowego. Więcej na ten temat TUTAJ.