Gwiazdy TVN wściekłe na Małgorzatę Rozenek. "Panuje zła atmosfera"

Małgorzata Rozenek w końcu dopięła swego i niebawem zadebiutuje w "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że jej sukces nie spodobał się reszcie prowadzących. Zmniejszy im się czas antenowy.

Małgorzata Rozenek od początku telewizyjnej kariery marzyła o posadzie prowadzącej "Dzień dobry TVN". Wielokrotnie prowadziła rozmowy z Edwardem Miszczakiem, jednak dopiero ostatnio media obiegła informacja o dopięciu negocjacji. 29 sierpnia celebrytka ma zadebiutować w śniadaniówce u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Nie wszyscy są zadowoleni z tego powodu.

Zobacz wideo Czułości Małgorzaty Rozenek i jej psa. Fani zniesmaczeni zachowaniem celebrytki

'Świat według Bundych'. Aktorzy po ponad 25 latach. Zmienili się nie do poznania"Świat według Bundych". Aktorzy po ponad 25 latach. Zmienili się nie do poznania

Prowadzący "Dzień dobry TVN" oburzeni wprowadzeniem Małgorzaty Rozenek 

Według informatora "Super Expressu" obecnie w redakcji "Dzień dobry TVN" rzekomo nie panuje najlepsza atmosfera. Przy pięciu parach pozostali prowadzący mieli wystarczająco mało czasu antenowego, a po wprowadzeniu Małgorzaty Rozenek ma być go jeszcze mniej. Koledzy ze stacji nie są zadowoleni, jednak nowa prowadząca miała odejść do Polsatu, jeśli TVN nie spełni jej wymagań. 

W redakcji "DD TVN" panuje zła atmosfera. Każdy się teraz zastanawia, o ile mniej dyżurów na antenie będzie miał. Skoro program będzie prowadzić aż sześć par, a żadna z dotychczasowych nie zostaje zwolniona, to oznacza, że wszyscy będą mieć teraz mniej czasu antenowego. Nikt nie jest z tego zadowolony. Fakt, że Małgorzata dołącza do grona prowadzących, wzbudza same niedobre emocje. Do tej pory ciężko było się jej wcisnąć, ale w końcu dopięła swego, bo mogła odejść do Polsatu - podaje" Super Express".

Debiut Małgorzaty Rozenek w śniadaniówce może zostać przesunięty

Ponadto wyciekły szczegóły prób kamerowych z udziałem żony Radosława Majdana. Według osoby z ekipy realizacyjnej ma ona mieć problemy z wymową i musi sporo popracować. Z tego powodu jej debiut w śniadaniówce może zostać przesunięty. 

Szału nie ma. Myli się, musi poprawić dykcję. Mówi "cień dobry" zamiast "dzień dobry", "wziąść" itp. To wszystko jest do poprawy.

Małgorzata RozenekTrudy Rozenek na obozie Lewandowskiej. Jedno doskwiera jej najbardziej

Małgorzata Rozenek zastąpi Małgorzatę Ohme?

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki o tym, że Małgorzata Rozenek miałaby zastąpić Małgorzatę Ohme w "Dzień dobry TVN". Prowadząca jest zaskoczona, że przez tyle lat udało jej się utrzymać stanowisko u boku Filipa Chajzera. Myślicie, że szykują się zmiany?

Więcej o: