Kayah kazała się "nie zesrać" fotoreporterom w Sopocie. Teraz ma tego przykre konsekwencje. "Była kompletnie ignorowana"

Kayah nie popisała się kulturą podczas festiwalu w Sopocie i obraziła fotoreporterów. Teraz ma z nimi na pieńku. Przestali jej robić zdjęcia, a ona omija ścianki.

Z końcem maja tego roku Kayah zaliczyła ogromną wpadkę podczas festiwalu w Sopocie. Tego dnia raczej nie była w humorze. Fotoreporterów powitała ciepłym "nie zesrajcie się" i odmówiła zdjęć. Później próbowała się ze wszystkiego tłumaczyć tym, że czuła się otoczona i atakowana. Wygląda na to, że konflikt nie został jeszcze zażegnany, co można było zauważyć podczas ostatniego eventu.

Zobacz wideo Daria komentuje karygodne zachowanie Kayah

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Kayah ignorowana przez fotoreporterów

Piosenkarka pojawiła się ostatnio na Gali Woman Power w towarzystwie najbardziej wpływowych kobiet polskiego show-biznesu. Według informatora Pomponika Kayah nie pojawiła się na ściance, a podczas całego wydarzenia była ignorowana przez fotoreporterów. 

Kayah znowu była kompletnie ignorowana przez fotoreporterów. Nawet nie wchodziła na ściankę. Dla odmiany Jolanta Kwaśniewska cieszyła się niezwykłym zainteresowaniem - podaje Pomponik.

Gala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjachGala Woman Power. Rozenek bez szaleństw. Ohme i Kayah w podobnych stylizacjach Fot. East News

Mimo napiętych relacji jeden z fotografów zdecydował się wykonać piosenkarce jedno zdjęcie z ukrycia. Można było zobaczyć, jak przechodziła obok jednego z budynków w różowym garniturze i kolorowych szpilkach. W ręku trzymała srebrną torebkę

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów

W sierpniu Kayah pojawiła się w Operze Leśnej, gdzie miała okazję zaśpiewać swoje największe hity. Podczas wydarzenia piosenkarka wybrała się na ściankę, gdzie ku jej zaskoczeniu większość fotoreporterów nie była zainteresowana jej obecnością. Myślicie, że wzięła to sobie do serca i tym razem nie chciała nawet próbować wchodzić w interakcję z fotografami?

KayahKayah straciła pracę. Była związana z tym miejscem przez wiele lat. Znany jest powód

Więcej o: