Dorota Szelągowska w idealnym makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosach. "Ja tak nie wyglądam"

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie fotografię, na której jest upiększana przez profesjonalnego fryzjera i makijażystę. Projektantka wnętrz w zabawny sposób przypomniała fanom, że najczęściej tak nie wygląda.

Dorota Szelągowska jakiś czas temu rozpoczęła regularne treningi pod okiem profesjonalnego trenera personalnego. Systematyczne ćwiczenia i zdrowa dieta przyniosły spektakularne efekty. Niedawno przyznała, że wreszcie w pełni akceptuje siebie i podczas wakacji po wielu latach po raz pierwszy założyła dwuczęściowy kostium kąpielowy. Projektantka wnętrz jest w rewelacyjnej formie. Na Instagramie opublikowała kadr, na którym jest szykowana przez fryzjera i makijażystę. Przypomniała, że nie zawsze tak wygląda. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Białe plamy u Angeliny Jolie i pomarańczowa twarz Agnieszki Włodarczyk. Lepiej się tak nie malować

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Dorota Szelągowska w idealnym makijażu i ułożonych włosach. "Ja tak nie wyglądam"

Dorota Szelągowska coraz chętniej publikuje zdjęcia odmienionej sylwetki. Tym razem pokazała na Instagramie kadr, na którym siedzi z założoną nogą przed lustrem. Nietrudno zauważyć, że gwiazda ma wykonany perfekcyjny makijaż i idealnie ułożone włosy. W opisie postanowiła przypomnieć, że taki wygląd jest efektem pracy profesjonalistów i nijak ma się do tego, jak prezentuje się w dni, gdy rezygnuje z pełnego makijażu

Ja tak nie wyglądam, choć umiem i nawet lubię, czasami. Tylko oczywiście to wymaga mnóstwa ciężkiej pracy, nie mojej na szczęście. Dobrego dnia - napisała projektantka wnętrz.
 

Internauci w komentarzach docenili szczere słowa prezenterki i dodali, że wygląda o wiele lepiej, niż sama zakłada. 

Cudowna jak zawsze.
Boska ta Szelągowska.
Pani tak nie wygląda! Pani wygląda nawet lepiej - czytamy.

'Top Model'. Reakcje widzów na metamorfozy uczestników. 'Gdzie te metamorfozy? Jaja sobie robicie'"Top Model". Widzowie zażenowani metamorfozami uczestników. "Jaja sobie robicie?"

Na pochwałę zasługuje fakt, że Dorota Szelągowska nie przekłamuje rzeczywistości. Nie ma również problemu z tym, by pokazywać się bez makijażu. Trzeba przyznać, że w każdym wydaniu wygląda świetnie. 

Więcej o: