Białe plamy u Angeliny Jolie i pomarańczowa twarz Agnieszki Włodarczyk. Lepiej się tak nie malować

Nad wizerunkiem znanych osób zwykle czuwa sztab specjalistów. Mimo wszystko czasami nawet najlepszym zdarzają się stylizacyjne czy makijażowe wpadki. Przekonały się o tym, zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy.

Angelina Jolie, Emma Watson, a nawet nazywana "królową konturu" Kim Kardashian nie uniknęły podczas publicznych wystąpień makijażowych wpadek. W podobnej sytuacji niedawno znalazła się również Ida Nowakowska, która na czerwonym dywanie zaprezentowała się z nieudolnie nałożonym korektorem pod oczami. Jakiś czas temu głośno było także o fatalnym makijażu Blanki Lipińskiej, a przed laty Agnieszka Włodarczyk udowodniła, że warto dobrze dobrać kolor podkładu i bronzera, bo inaczej może skończyć się to katastrofą. Zresztą sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska tłumaczy, co się stało z jej twarzą na premierze "365 dni: Ten dzień"

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować

Angelina Jolie zdecydowanie należy do grona jednych z najpiękniejszych aktorek na świecie i zwykle na czerwonym dywanie prezentuje się zjawiskowo. Jednak i ona dołączyła do grona gwiazd, które zaliczyły makijażową wpadkę. Gdy pozowała do zdjęć podczas premiery "The Normal Heart" światło reflektorów uwidoczniło niedociągnięcia w jej make-up'ie. Biały puder osadził się na żuchwie, czole oraz części dekoltu aktorki tworząc nieestetyczne ślady, a zdjęcia w trybie ekspresowym obiegły świat. 

Angelina JolieAngelina Jolie EastNews

Więcej nie zawsze oznacza lepiej w szczególności, jeżeli chodzi o makijaż. Przekonała się o tym Emma Watson, która na jednej z branżowych imprez zjawiła się w czarno-żółtym smokey eye. Zbyt duża ilość ciemnego cienia na powiekach sprawiła, że make-up wcale nie dodawał aktorce uroku.

Potknięcia makijażowe zdarzają się nawet najlepszym. Mowa o Kim Kardashian, która kilka lat temu wprowadziła techniki make-upu na wyższy poziom. Pomimo tego, że celebrytka zawsze stara się wyglądać perfekcyjnie i dba o nienaganny wygląd, to ona również padła ofiarą nieudolnie nałożonego kosmetyku. Przez złe wykonturowanie, jej nos nie wyglądał najlepiej.

O premierze kontynuacji "365 dni" Blanka Lipińska z pewnością długo nie zapomni. Nie tylko ze względu na popularność, jaką cieszył się jej film, ale także za sprawą stylizacji, jaką zaprezentowała na czerwonym dywanie. O ile kreacja celebrytki zebrała niemal same pochwały, tak make-up wywołał spore poruszenie. Wiele osób zwróciło uwagę, że jej twarz wyglądała na nieco opuchniętą. Oprócz tego blaski fleszy podkreśliły odcinający się od reszty makijażu jasny puder pod oczami. 

365 dni Ten dzie365 dni Ten dzie KAPiF.pl / KAPiF.pl

Również Ida Nowakowska przekonała się, co to znaczy zły makijaż. Kilka dni temu celebrytka pojawiła się na imprezie organizowanej przez jedną z marek biżuteryjnych. Uwaga mediów i fanów skupiła się na niezbyt udanym make-upie tancerki. Tego wieczoru Nowakowska postawiła na czerwień na ustach i mocno wytuszowane rzęsy. Całość wypadłaby bez zarzutu, gdyby nie nieprawidłowo nałożony korektor, który dał efekt "mąki pod oczami". 

Pokaz kolekcji TOUSPokaz kolekcji TOUS Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS pobrane 24.09.2022

Zdrowo i promiennie wyglądająca twarz to podstawa perfekcyjnego makijażu. W przypadku Agnieszki Włodarczyk efekt był jednak daleki od zamierzonego. Nienaturalna "opalenizna" nabrała pomarańczowego koloru, a jasny korektor nałożony wokół oczu tylko wyeksponował ten niezdrowy odcień skóry. Całość nie prezentowała się dobrze.

Ramwka wiosenna 2011 PolsatRamwka wiosenna 2011 Polsat mkudelski KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.