Anna-Maria Sieklucka spytana o Sebastiana Fabijańskiego. Tak odpowiedziała

Anna-Maria Sieklucka ostatnio została przyłapana na nocnej schadzce z Sebastianem Fabijańskim. Głęboko patrzyli sobie w oczy i wymieniali pocałunkami. Aktorka w rozmowie z dziennikarzem nie miała jednak ochoty rozwodzić się nad tą relacją.

Anna-Maria Sieklucka z przekąsem odpowiadała na pytania reportera Pudelka, który dopytywał m.in. o to, czy jest zakochana. Prawie przez cały czas śmiała się do kamery i wymijająco krążyła wokół tematu romansu z Sebastianem Fabijańskim

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka podsyca plotki? Tak skomentowała relację z Michele Morrone

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

Anna-Maria Sieklucka spytana o relacje z Sebastianem Fabijańskim 

Ostatnio "Fakt" opublikował znaczące zdjęcia Anny-Marii Siekluckiej i Sebastiana Fabijańskiego. Nie zabrakło pocałunków, długich spojrzeń w oczy i tajemniczych uśmiechów. Jak donosił tabloid, potem wybrali się razem na stację benzynową. Były chłopak Maffashion nie chciał komentować sprawy. Sieklucka w rozmowie z Pudelkiem również nie była szczególnie wylewna. Reporter sugestywnie dopytywał, co sprawia, że obecnie jest taka szczęśliwa. 

Przede wszystkim to, że cały czas jestem tą samą Anną-Marią, którą byłam. Cały ten świat blasku i fleszy mnie nie zmienił. Wciąż wyznaję te same wartości, które wyznawałam. Cały czas z dala od blasku tych fleszy, mówiąc trochę z przekąsem. Moja rodzina, moi przyjaciele.

Zapytana wprost o relacje z Fabijańskim, jasno dała do zrozumienia, że nie zamierza się do niej odnosić. Wspomniała jedynie, że bardziej mogłaby się czuć zawstydzona faktem, że w "365 dni' występowała nago. 

Ponad 300 milionów ludzi widziało mój goły biust i pupę, że tak powiem, więc z czego robimy sensację... - dodała.

Warto jednak mieć na uwadze, że rzekomy romans aktorki i rapera może mieć związek z promocją filmu "Kolejne 365 dni", który pojawił się na Netfliksie 19 sierpnia. W kwietniu Sieklucka odstawiła podobny teatrzyk, gdy spacerowała za rękę z filmowym partnerem Michele Morrone po Mediolanie, a późniejsze zachowanie tej dwójki na premierze sugerowało romans

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Zobacz też: Blanka Lipińska podekscytowana zdjęciami Morrone i Kardashian. Rozmawiała o nich z samym aktorem

Więcej o: