Katarzyna Cichopek bez makijażu. Nadawała z toalety

Katarzyna Cichopek pokazała fanom, jak wygląda bez makijażu i retuszu. Okazuje się, że celebrytka może pochwalić się zadbaną cerą bez skazy.

Katarzyna Cichopek nie zwalnia tempa. Minęły już czasy, kiedy uśmiechnięta brunetka kojarzyła się widzom wyłącznie z występami w "M jak miłość" i tanecznym parkietem. Dziś celebrytka jest gwiazdą "Pytania na śniadanie", bizneswoman rozkręcającą własną markę biżuteryjną oraz prężnie działającą influencerką, której udało się zgromadzić na Instagramie blisko 540 tys. obserwujących. Internetowa publiczność otrzymuje nie tylko efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych swojej idolki czy rezultaty jej licznych reklamowych współprac - 40-latka raczy fanów znacznie bardziej interesującymi ich kadrami z życia prywatnego. Ostatnia instagramowa relacja Cichopek szczególnie zwróciła ich uwagę

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o sensacyjnych pogłoskach na swój temat

Katarzyna Cichopek bez makijażu

Katarzyna Cichopek słynie z nienagannego wizerunku, a starannie umalowane oczy to już jej znak rozpoznawczy. Była żona Marcina Hakiela nieczęsto pokazuje się światu bez nałożenia "kolorówki" na twarz. Niepotrzebnie, bo jak się okazuje, aktorka-amatorka może się pochwalić godną pozazdroszczenia czystą cerą. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek katarzynacichopek/Instagram

Zdjęcia Katarzyny Cichopek znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Telewizyjna gwiazda zaprezentowała się ostatnio instagramowym obserwatorom w wydaniu au naturel. Prezenterka opublikowała na InstaStories zdjęcie wykonane telefonem prezentujące ją pozującą przed łazienkowym lustrem. Twarz Cichopek na fotografii jest nietknięta makijażem, nie widać też filtrów ani innego rodzaju obróbki graficznej. Widać, że celebrytka zmyła cały make-up przed udaniem się na spoczynek. 

Jak wam się podoba Katarzyna Cichopek w nieco bardziej naturalnej wersji?

Zdjęcia Katarzyny Cichopek znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.