Katarzyna Sokołowska na pierwszych wakacjach z synem. Co za bujna czupryna. Uroczo!

Katarzyna Sokołowska korzysta teraz w pełni z uroków życia. Jurorka "Top Model" wyjechała ostatnio na pierwsze zagraniczne wakacje z synem. Wrzuciła do sieci przeurocze zdjęcie Iwo Lwa. Widać po kim odziedziczył kolor włosów.

Katarzyna Sokołowska w połowie lipca 2022 roku została mamą. Bardzo długo przygotowywała się do tej wyjątkowej, życiowej roli. Reżyserka pokazów mody urodziła zdrowego syna, któremu nadała imię Iwo Lew. Kobieta stara się korzystać teraz z każdej wolnej okazji, żeby spędzić czas z ukochanym dzieckiem. Ostatnio wybrała się nawet na zagraniczne wakacje, a jej syn pierwszy raz leciał samolotem z mamą. Dodała na Instagram poruszające zdjęcie.

Zobacz wideo Magda Pyznar z "Warsaw Shore" urodziła

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

Katarzyna Sokołowska wstawiła do sieci zdjęcie syna z hotelowego pokoju. Widać na nim tylko czubek głowy!

Reżyserka pokazów mody bardzo docenia dojrzałe macierzyństwo. W jednym z wywiadów dla "Miasta kobiet" powiedziała, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro.

Zdecydowałam się na procedurę in vitro. Pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiło się to uczucie i potrzeba macierzyństwa i taka pewność, że trzeba o to zawalczyć i że chcę o to walczyć - podkreśliła w poruszającej rozmowie reżyserka pokazów mody.

Katarzyna SokołowskaKatarzyna Sokołowska o in vitro i późnej ciąży. "Czułam, że to ten moment"

Wszystko przebiegło pomyślnie i teraz Sokołowska może się cieszyć każdą chwilą z urokliwym synem. Jakiś czas temu wstawiła do sieci zdjęcie syna, który leży w łóżku dla dorosłych i jest przykryty białą, hotelową kołdrą. Wygląda to bardzo słodko, bo widać dziecku tylko czubek brązowych włosów, które z pewnością odziedziczył po mamie.

Leniwa niedziela - napisała Katarzyna Sokołowska.
 

Pod postem od razu pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Internauci pisali:

Ale mu dobrze w tym lenistwie.
Zdjęcie z cyklu: Gdzie jest bobas? - napisała rozbawiona użytkowniczka Instagrama.

A wy, co myślicie? Fajnie, że jurorka "Top Model" dzieli się takimi prywatnymi kadrami?

Więcej o: