Na Sarę James nagle spadła ogromna popularność. Przyjaciółka: Widzę u niej stres

Sara James po udanym występie w "America's Got Talent" zyskała ogromną popularność. Przyjaciele nastoletniej wokalistki zabrali głos i zdradzili, jak Sara to znosi. Znajomi opowiedzieli również, co sądzą o jej przyszłości.

Sara James dała się poznać szerszej publiczności występując w najpopularniejszym talent show "America's Got Talent". Już po odcinku castingowym, kiedy dostała od Simona Cowella złoty przycisk, widzowie programu byli przekonani o ogromnym talencie Sary James. Nastolatka znalazła się wśród najlepszej jedenastki finalistów i choć nie wygrała programu, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Przyjaciele dziewczyny opowiedzieli, jak to znosi.

Zobacz wideo

Sara James mierzy się z trudnościami

Sara James podbiła serca amerykańskiej publiczności, a przy tym zyskała ogromną popularność. 14-latka za sprawą występów w amerykańskim "Mam Talent", od jakiegoś czasu przebywa w Ameryce. Jej przyjaciółka opowiedziała, jak Sara sobie z tym radzi. 

Dużo się wokół niej dzieje. (...) Widzę u niej stres, zmęczenie. Czasami jej nie było w szkole, nie nadrabiała wszystkiego, ale poradziła sobie z tym, (...) bo jest twarda - wyznała Julia Dudzinski w rozmowie z "Faktem".
Sara James
Sara James Instagram/ agt

Sara James jest wspierana w szkole

Sara James może liczyć na wsparcie znajomych i nauczycieli ze szkoły muzycznej w Słubicach, gdzie nastolatka uczęszcza i szlifuje swój talent wokalny. Znajomi wypowiadają się o młodej artystce z sympatią i wróżą jej karierę muzyczną.

Jest miła, uczynna, skromna. (...) Wydaje mi się, że jeśli osiągnie to, do czego dąży, to zajdzie wysoko. Będzie gwiazdą, może celebrytką -ocenił kolega Antoni Natkański w rozmowie z "Faktem".
Weszła do szkoły z charyzmą, wprowadziła bardzo dużo aury wokół siebie (...) Pokazała, że mimo że jesteśmy z małego miasta, można się wybić na scenę międzynarodową. (...) Ona sama podkreśla, że każde wydarzenie, każda przygoda, daje jej coś nowego i dopełnia jej talent - podkreśliła dyrektor Agnieszka Zwierzchaczewska w rozmowie z "Faktem".

Uważacie, że Sara James będzie międzynarodową gwiazdą?

Więcej o: