Sara James nagrodzona złotym przyciskiem w amerykańskim "Mam talent". Ale nie tylko ona. Jest sześciu wyróżnionych

Sara James, za sprawą ruchu Simona Cowella, dostała przepustkę do półfinału "America's Got Talent", zaś widzowie uznali, że zasługuje na finał programu. Złoty przycisk otrzymała nie tylko ona - jest sześciu wyróżnionych. Kto jest największym konkurentem Polki według internautów?

Sara James w Polsce popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "The Voice Kids". Niedługo po zwycięstwie w talent show, nastolatka reprezentowała Polskę na konkursie Eurowizja Junior. Wokalistka ma teraz szansę na międzynarodową karierę, bowiem zdobyła uznanie jurorów i widzów programu "America's Got Talent".

Zachwycony jej umiejętnościami wokalnymi był zwykle surowy Simon Cowell. Łowca talentów, podczas występu Sary, wcisnął złoty przycisk, który stał się dla nastolatki przepustką do półfinału. Za sprawą widzów, Polka przeszła awansem do finału. Ten zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz wideo Anna Karwan otworzyła się na temat córki. Wyśle ją do „The Voice Kids"?

"America's Got Talent". Sara James wśród nagrodzonych złotym przyciskiem. Kto jeszcze otrzymał szansę?

Sara będzie walczyła z innymi uczestnikami o wygraną w amerykańskim "Mam talent". Widzowie zrobili zestawienie wszystkich występów, które zostały nagrodzone złotym przyciskiem w tegorocznej edycji programu. Występ James znalazł się na samym początku nagrania. Internauci są pod wrażeniem charyzmy i talentu 14-latki. Dzięki zestawieniu można sprawdzić, kto jest uznawany za największego konkurenta Sary James.

 

W komentarzach pod filmem znajdziemy mnóstwo pochwał pod adresem Polki. 

Sarah jest zdecydowanie gwiazdą i Simon zauważył to, gdy tylko weszła na scenę. Jak na swój wiek, wystąpiła jak zawodowiec. Zasłużyła na ten złoty przycisk.
Bez wątpienia ma niesamowity głos. Podziwiam pasję i pracę, jaką musiała włożyć w śpiewanie w tym wieku. Byłam zaskoczona, że ma dopiero 14 lat, zdecydowanie wygląda na bardziej dojrzałą.
Głos Sary, niezależnie od śpiewania, jest piękny. Mam nadzieję, że dostanie w życiu wszystko, o czym marzy. Jest piękna w środku i na zewnątrz. Ona jest ucieleśnieniem talentu!

Trzymamy kciuki za Sarę. Wielki finał amerykańskiego show już 13 września 2022 r.!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.