Tak mieszka Sara James. Finalistka "America's Got Talent" ma dwa domy

Sara James mimo wielu sukcesów pozostaje normalną nastolatką, na co dzień mieszkającą w Polsce. Finalistka "America's Got Talent" mieszka w niedużym mieście w województwie lubuskim.

Sara James jest 14-letnią wokalistką, która osiągnęła już bardzo wiele. Dała się poznać widzom w czwartej odsłonie programu muzycznego "The Voice Kids". Reprezentowała również Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie zajęła drugie miejsce, a ostatnio dała popis muzycznego talentu amerykańskiej publiczności, występując w programie "America's Got Talent". Mimo że w ostatnich kilku miesiącach nastolatka dużo wyjeżdża, to właśnie w Polsce mieszka wraz z rodziną.

Sara James pochodzi z województwa lubuskiego. Żyje na dwa domy

Młoda artystka oczywiście mieszka z rodzicami. Jej rodzinny dom znajduje się w województwie lubuskim, w miejscowości Ośno Lubuskie. Nastolatka ma tak naprawdę dwa domy, ponieważ rodzice Sary przed laty się rozstali. Młoda wokalistka ma bardzo dobry kontakt zarówno z mamą Arletą Dancewicz, jak i z tatą Johnem Jamesem. Choć drogi rodziców Sary się rozeszły, pozostają w dobrych relacjach i oboje mocno wspierają córkę. Nastolatka mieszka na stałe z mamą, jednak bardzo często odwiedza swojego tatę. W mediach społecznościowych Sary możemy zobaczyć kadry z domów obu rodziców.

 
 

Sara James mieszka w nowoczesnych wnętrzach

We wnętrzach obu domów możemy zauważyć dużo bieli i szarości. Jest w nich bardzo jasno i przestronnie. Na jednym z ujęć dostrzegamy eleganckie białe meble z drewnianymi elementami oraz modną ceglaną ścianę. Dominuje nowoczesny styl. Wnętrza obu domów wydają się być urządzone bardzo przytulnie i klimatycznie.

 

Więcej zdjęć Sary James znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: