Sara James z kolejnym sukcesem. 14-latka zostanie... jurorką w popularnym programie

Sara James podbija amerykański rynek muzyczny, ale to nie koniec jej zawodowych planów. Wkrótce zobaczymy ją w roli jurorki.

Sara Egwu James to najbardziej gorące nazwisko ostatnich tygodni w polskich mediach. 14-latka wzięła szturmem rynek muzyczny w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że młoda wokalistka wystąpiła w amerykańskiej wersji programu "Mam talent!", robiąc ogromne wrażenie na jury, publiczności zgromadzonej w studiu i internautach z całego świata. Dziś ma ogromne szanse na główną nagrodę w programie, ale to nie koniec jej sukcesów. 

Zobacz wideo Viki Gabor radzi Sarze Egwu-James, jak wygrać Eurowizję Junior

"Eurowizja Junior 2022". Sara James z kolejnym sukcesem. 14-latka zostanie... jurorką

Jak informuje "Fakt", nastolatka dostała angaż do programu "Szansa na sukces. Opole 2022", gdzie zostanie jedną z jurorek oceniających dzieci, które starają się o możliwość reprezentowania Polski na kolejnym konkursie piosenki Eurowizji Junior w armeńskim Erywaniu.

Warto zaznaczyć, że w zeszłym roku to właśnie Sara James występowała w "Szansie na sukces", gdzie wywalczyła sobie prawo do reprezentowania Polski na 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Reprezentantka Polski była wówczas o włos od zwycięstwa w konkursie. Polka zajęła w Paryżu drugie miejsce, nieznacznie ustępując Malénie z Armenii.

Kiedy finał amerykańskiego "Mam talent!" z Sarą James?

Finał najnowszej edycji "America's Got Talent" zaplanowany został na 13 września, a jego wyniki ogłoszone zostaną dzień później. O główną nagrodę, czyli czek na milion dolarów Sara James rywalizować będzie z francuskim magikiem Nicolasem RIBS. Życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki. Myślicie, że ma szansę na zwycięstwo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.