Sara James ma problemy w szkole? "Dużo się dzieje"

Już za chwilę Sara James weźmie udział w wielkim finale amerykańskiej edycji "Mam Talent". Niezależnie od wyniku - jedno jest pewne, dziewczyna już teraz w Polsce ma status gwiazdy. Kariera 14-latki nabiera tempa, ale młoda wokalistka nie skończyła jeszcze szkoły. Jakie ma plany na dalszą edukację?

Sara James pojawiła się na castingu do "America’s Got Talent", gdzie zaśpiewała utwór "Lovely" Billie Eilish i dzięki decyzji Simona Cowella w sekundę trafiła prosto do półfinału programu. Podczas kolejnego występu skradła serca widzów piosenką Eltona Johna "Rocketman". Dzięki głosom publiczności dostała się do wymarzonego finałowego etapu.

Przed Sarą James walka o zwycięstwo w wielkim finale, który już 13 września będzie transmitowany w telewizji NBC. Wygląda na to, że niezależnie od wygranej Sara już jest zwyciężczynią. Wszyscy wróżą jej światową karierę i pasmo sukcesów, porównują ją też do największych gwiazd sceny. Rezolutna 14-latka doskonale zdaje sobie sprawę, że musi jednak zadbać o edukację, zanim w pełni odda się budowaniu kariery.  

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Nauczycielka Sary James jest przekonana o jej zwycięstwie. 'Będzie jeszcze większą gwiazdą niż Whitney Houston' Nauczycielka Sary James wyznała, jaka wokalistka jest prywatnie. No nieźle

Sara James ma szansę zawojować świat, ale ma zaledwie 14 lat. Co ze szkołą?

Jedna z nauczycielek Sary James wyznała ostatnio, że dziewczyna nadal pozostaje bardzo skromna i twardo stąpa po ziemi. Wygląda na to, że pomimo absorbujących zajęć związanych z finałem amerykańskiej wersji "Mam Talent" cele nastolatki są jasno określone. W jednej z ostatnich rozmów z "Dzień dobry TVN" młoda wokalistka opowiedziała o planach na najbliższą przyszłość. Wbrew przewidywaniom publiczności po zakończeniu programu dziewczyna nie zamierza zostawać na dłużej w USA. Sara chce wrócić do domu i kontynuować edukację. 

Ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, również szkołę. Wracam! (...) Każde dziecko musi się uczyć, a ja jestem niepełnoletnia, mam 14 lat - odpowiedziała. 
 

Więcej zdjęć Sary James z programu "America’s Got Talent" znajdziesz w galerii na górze strony.

Sara James wyznała, że w trakcie pobytu za granicą nie opuszcza zajęć w szkole. Młoda wokalistka uczestniczy w lekcjach online i dzielnie wywiązuje się ze wszystkich obowiązków. Czas na edukację musi wygospodarować pomiędzy próbami do finału. Jak sama przyznała, te ostatnio są bardzo intensywne.

Codziennie są próby, dużo się dzieje i cały czas pracujemy - powiedziała w wywiadzie.

Finał "America's Got Talent" odbędzie się w Los Angeles we wtorek 13 września o 20:00 czasu lokalnego i będzie emitowany w telewizji NBC. W Polsce godzina emisji amerykańskiego show przypada o drugiej w nocy. Wyniki głosowania zostaną podane dzień później.

 

Simon Cowell i Sara James "Mam talent". Rywal Sary James skrytykowany przez jurorów. "Jakbyś czytał list"

Zobacz też: "America's Got Talent". Sara James zostanie w USA? Ma plan

Więcej o: