Nauczycielka Sary James wyznała, jaka wokalistka jest prywatnie. "Będzie większą gwiazdą niż Whitney Houston"

Kariera Sary James nabiera tempa, a 14-latka przygotowuje się właśnie do finału "America's Got Talent" i ma wielkie szanse na zwycięstwo. Kciuki za wokalistkę trzyma też wychowawczyni ze szkoły Sary, która dziewczynę poznała z zupełnie innej strony.

Sara James ma zaledwie 14 lat, a już wszyscy wróżą jej wielką karierę muzyczną. Nastolatka wystartowała w castingach do amerykańskiej wersji "Mam Talent" i za sprawą jednego zdecydowanego ruchu Simona Cowella dostała przepustkę do półfinału show. Na scenie wykonała utwór Eltona Johna "Rocketman" i oczarowała widzów. Dzięki ich głosom dostała się do wielkiego finału programu, do którego właśnie się przygotowuje

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Nauczycielka Sary James jest przekonana, że 14-latka wygra

Sara James właśnie przygotowuje się do wielkiego finału "America's Got Talent", ale jeszcze do niedawna była skromną dziewczyną z małego miasteczka - Ośna Lubuskiego. Wychowawczyni i nauczycielka ze szkoły Sary w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jaka była wokalistka jeszcze przed sukcesami w programie. Nauczycielka o Sarze James wyrażała się w samych superlatywach. Przyznała, że pomimo ogromnej popularności nadal pozostała skromną, pełną energii dziewczyną, która łatwo zjednuje wokół siebie ludzi.

Jestem przekonana, że jej woda sodowa do głowy nie uderzy, bo to bardzo skromna dziewczyna. Ona jest dziewczyną, której nie da się nie lubić. Jest pełna życia, energii, po prostu wspaniała. Nawet teraz, jak już jej nie uczę, to biegnie na ulicy, żeby się do mnie przytulić i woła: 'moja pani' - opowiedziała Małgorzata Soloch.
 

Więcej zdjęć Sary James znajdziesz w galerii na górze strony.

Nauczycielka przyznała, że w Ośnie Lubelskim Sara James to już wielka gwiazda i dzieci zabiegają o jej autograf. Kobieta dodała też, że jest przekonana o zwycięstwie podopiecznej i mocno trzyma za nią kciuki. 

Jak jej kariera wybuchła, to szczególnie dla najmłodszych uczniów stała się idolką. Chciały się z nią spotykać, mieć zdjęcie, dostać autograf. A ona cierpliwie pozowała i rozmawiała. Taka już jest. Ja jestem przekonana, że ona wygra ten amerykański "Mam talent!" i będzie jeszcze większą gwiazdą niż Whitney Houston. Życzę jej tego z całego serca. Zasługuje na to - dodała

Finał "America's Got Talent" odbędzie się w Los Angeles we wtorek 13 września o 20 czasu lokalnego i będzie emitowany w telewizji NBC. W Polsce godzina emisji amerykańskiego show przypada o drugiej w nocy. Wyniki głosowania zostaną podane dzień później. 

 

Zobacz też: Sara James nagrodzona złotym przyciskiem w amerykańskim "Mam talent". Ale nie tylko ona. Jest sześciu wyróżnionych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.