Sara James w "America's Got Talent". Jest w finale! Znamy wyniki głosowania widzów

Sara James ma wielkie szanse, aby zostać zwyciężczynią "America's Got Talent". Widzowie zadecydowali, że 14-letnia wokalistka pojawi się w finale talent show.

Sara James zrobiła furorę w amerykańskiej edycji "Mam talent". Jej półfinałowy występ wszystkich oczarował. Nie dziwią zatem wyniki głosowania widzów. Już niebawem zobaczymy młodą wokalistkę w wielkim finale popularnego show. 

Angelika Jakubowska, Aneta Kręglicka, Marzena CieślikTytuł Miss Polonia otworzył im drzwi do kariery. Tak potoczyły się ich losy

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Sara James w finale amerykańskiej edycji "Mam talent"

Półfinałowy odcinek z udziałem Sary James wyemitowany został w nocy z 23/24 sierpnia 2022 roku o godzinie 3:00 czasu polskiego na kanale NBC. 14-latka na scenie pojawiła się jako ostatnia i wykonała na żywo przebój "Rocket Man" Eltona Johna. Zarówno publiczność zgromadzona w studiu, jak i jurorzy nagrodzili jej występ owacjami na stojąco. Również widzowie docenili talent młodej wokalistki i wskazali ją jako finalistkę konkursu.

Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuję nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję - powiedziała Sara po ogłoszeniu werdyktu.

Z decyzji widzów zadowolony był również jeden z jurorów. Simon Cowell skierował w stronę Sary kilka ciepłych słów. 

Po pierwsze chciałbym pogratulować ci, Sara. Sprawisz, że ten finał będzie wyjątkowy. Chciałbym podziękować naszej publiczności. Mamy najlepszych widzów na świecie.

Finał najnowszej edycji "America's Got Talent" zaplanowany został na 13 września, jego wyniki ogłoszone zostaną dzień później. O główną nagrodę, czyli czek na milion dolarów Sara James rywalizować będzie z francuskim magikiem Nicolasem RIBS. Życzymy jej powodzenia i mocno trzymamy kciuki!

Elżbieta Zapendowska oceniła zdolności Sary James. Zwróciła uwagę na ważną rzeczZapendowska oceniła zdolności muzyczne Sary James. "Szlag mnie trafia"

Więcej o: