Wiktoria Gąsiewska zdradziła, co łączy ją z Wojciechem Golą. "Powiedziałam: wow"

Fani zastanawiają się, czy Wojciech Gola jest nowym partnerem Wiktorii Gąsiewskiej. Aktorka przerwała milczenie i wyznała, co łączy ją z szefem Fame MMA.

Wiktoria Gąsiewska od niedawna łączona jest z Wojciechem Golą. Plotki pojawiły się po tym, jak prezes federacji Fame MMA udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma sporych rozmiarów bukiet czerwonych róż. Na kwiatach oznaczył aktorkę, a opis postu wskazał, że to właśnie ona jest autorką ujęcia. Teraz Wiktoria Gąsiewska zdradziła, co łączy ją z Golą.

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Wiktoria Gąsiewska otwiera się na temat relacji z Wojciechem Golą

Plotki o gorącym uczuciu, które ma łączyć celebrytów, zaczęły przybierać na sile po imprezie motoryzacyjnej Speed Games. Fotoreporterzy uwiecznili uśmiechy i spojrzenia, jakimi się obdarowywali. Wiktoria Gąsiewska nie lubi mówić o życiu prywatnym, zdradziła jednak Party, że zależało jej na poznaniu byłego uczestnika "Warsaw Shore".

Z Wojtkiem poznaliśmy się na Speed Games, chcieliśmy poznać się lepiej, dlatego spotkaliśmy się w Warszawie.

Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie dużo zdjęć Wiktorii Gąsiewskiej

Aktorka wyznała też, jak zareagowała na bukiet kwiatów od Goli.

To były kwiaty bez okazji. Też powiedziałam "wow", jak zobaczyłam bukiet, bo pierwszy raz taki dostałam. Tak jak mówię, uwielbiam kwiaty, więc je przyjęłam i podziękowałam.

Wiktoria Gąsiewska nie potwierdziła, że weszła w nowy związek. Aktorka rok temu rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Uczucie połączyło dwoje młodych aktorów na planie serialu "Rodzinka.pl". Wydawało się, że wszystko w ich relacji idzie w dobrym kierunku, jednak w pewnym momencie przestali pokazywać się publicznie. Długo nie komentowali tego, co się między nimi dzieje, jednak w październiku zeszłego roku, aktorka wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu związku ze Zdrójkowskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.