Wiktoria Gąsiewska ma nowego chłopaka?! To kontrowersyjny celebryta. Dał jej ogromny bukiet róż

Wiktoria Gąsiewska prawdopodobnie nie jest już do wzięcia. Wiele wskazuje na to, że związała się z... byłym uczestnikiem "Warsaw Shore". Celebryta opublikował na Instagramie zdjęcie z bukietem róż i oznaczył aktorkę.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przez cztery lata byli parą, a poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie oboje grali. Wydawało się, że jest im razem dobrze, jednak w pewnym momencie przestali pokazywać się publicznie, co narodziło plotki o kryzysie w ich związku. Długo nie komentowali tego, co się między nimi dzieje, jednak w zeszłym roku, dokładnie w październiku, aktorka potwierdziła domysły fanów i wydała oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu związku ze Zdrójkowskim. Przez kilka miesięcy była sama, jednak wszystko wskazuje na to, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy.

Zobacz wideo Byli tacy zakochani

Wiktoria Gąsiewska nie jest już sama?

Takie domysły można snuć, patrząc na zdjęcie, które opublikował na Instagramie... Wojtek Gola, znany głównie z "Warsaw Shore". Celebryta pozuje na nim elegancko ubrany i trzyma sporych rozmiarów bukiet czerwonych róż. Na kwiatach oznaczył Wiktorię Gąsiewską. Podpis, który dodał, także sugeruje, że to aktorka jest autorką ujęcia, a słowa, których użył, mogą świadczyć o łączącej ich bliskiej relacji:

Najlepsza Pani Fotograf #analog - napisał.
 

Wśród komentujących znalazł się także brat Gąsiewskiej, Mateusz:

Uaaaa potwierdzone info, najlepszy fotograf w mieście - odniósł się do opisu celebryty.

Jak na razie żadne z nich nie odniosło się do tego, co ich łączy. Weszliśmy jednak na profil aktorki i znaleźliśmy zdjęcie, które dodała 8 sierpnia. W opisie umieściła hasło: #analogphotography, które jest podobne do tego, co teraz dodał Gola. Myślicie, że to coś poważnego?

 

Wojtek Gola - kim jest?

Wojtek Gola wszedł do show-biznesu dzięki udziałowi w "Warsaw Shore". W ekipie był od pierwszej edycji, jednak po dziewiątym sezonie zdecydował się opuścić show.

Doszedłem do wniosku, że coś się kończy i coś się zaczyna. A ja muszę iść do przodu. Myślę, że jestem już trochę zmęczony tym. Nadszedł czas, żeby trochę wydorośleć - tłumaczył wtedy koleżankom i kolegom z "Warsaw Shore".

Po zakończeniu udziału w programie MTV zaczął rozwijać biznes i dziś znany jest przede wszystkim jako właściciel federacji Fame MMA. Na koncie ma kilka związków, w tym m.in. z Patrycją, która pojawiła się w ostatniej edycji "Love Island".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.