Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie w sprawie rozstania z Adamem Zdrójkowskim. "Tylko my znamy prawdziwy powód"

Wiktoria Gąsiewska oficjalnie potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim. Oświadczenie aktorki to odpowiedź na artykuły, w których pojawiły się jej zdjęcia w ramionach tancerza Jakuba Lipowskiego.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Nie milkną echa doniesień o rozstaniu Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Aktor w rozmowie z Plotkiem zdążył już przyznać, że ich drogi się rozeszły. Teraz do sprawy, która od wtorku nie znika z plotkarskich portali, odniosła się Gąsiewska. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Kobieta RokuGala Kobieta Roku "Glamour". Kayah i Lamparska w prześwitujących koronkach

Wiktoria Gąsiewska wydała oświadczenie w sprawie związku z Adamem Zdrójkowskim.

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym oficjalnie potwierdziła rozstanie z byłym partnerem. 

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu - napisała na Instagramie.

Aktorka zwróciła się także do fanów.

Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.

Rozstanie Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie połączyło ich uczucie. We wtorek światło dzienne ujrzały zdjęcia, który wzbudziły podejrzenia opinii publicznej. Widać na nich, jak po finale "Tańca z Gwiazdami" Gąsiewska spędza czas z Jakubem Lipowskim - tancerzem, który w tej edycji partnerował Kindze Sawczuk. 

Wówczas plotki o rozstaniu aktorów przybrały na sile. Skontaktowaliśmy się z Adamem Zdrójkowskim z prośbą o komentarz. Jego odpowiedź jednoznacznie wskazywała na to, że ich drogi rozeszły się.

Anna WendzikowskaWendzikowska bez biustonosza "DDTVN". Niektórzy byli urażeni: Niestosowne!

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - powiedział nam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska byli parą od czterech lat. 

Więcej o: