Gala Kobieta Roku "Glamour". Kayah i Lamparska w prześwitujących koronkach. Odważnie! Natalia Przybysz za to cała w piórach

25 października odbyła się gala Kobieta Roku "Glamour". Na czerwonym dywanie pojawił się tłum gwiazd. Zobaczcie, kto prezentował się najlepiej.

Więcej informacji na temat postaci z polskiego show-biznesu znajdziecie stronie głównej Gazeta.pl

Najbardziej spektakularne metamorfozy aktorskieNajbardziej spektakularne metamorfozy aktorskie. Oni oszpecili się dla roli

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Poniedziałkowy wieczór gwiazdy spędziły na gali Kobieta Roku "Glamour". Podczas imprezy ogłoszono wyniki głosowania w sześciu kategoriach: misja, biznes, popkultura, styl, mężczyzna oraz e-aktywizm. Na wydarzeniu pojawiła się większość nominowanych, choć zabrakło m.in. Andrzeja Piasecznego (walczył o statuetkę w kategorii mężczyzna), który 25 października musiał być na planie finału "Tańca z Gwiazdami". Zobaczcie jednak, kto pozował na ściance.

Gwiazdy na czerwonym dywanie. Kto brylował na gali Gala Kobieta Roku "Glamour"

Podczas tegorocznej gali Kobieta Roku "Glamour" na czerwonym dywanie pojawiło się wiele znanych osób. Duże wrażenie zrobiła Kayah. Wokalistka miała na sobie koronkowy, czarny komplet. Nogawki spodni i rękawy wykończone były piórami. 

Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Koronkę wybrała również aktorka Magdalena Lamparska. Do czerwonych spodni dobrała delikatną bluzkę w identycznym kolorze. Sandałki i oliwkowa torebka pięknie dopełniły całość.

Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Mery Spolsky, która była nominowana w kategorii misja, przed obiektywami fotoreporterów pokazała się w fantazyjnej czerwonej kreacji. Była to spódnica w kratę oraz krótki żakiet z bufiastymi rękawami. Uwagę zwracały również ciężkie buty i czerwone rajstopy.

Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Nie zabrakło też Ralpha Kamińskiego, który w poprzedniej edycji konkursu otrzymał tytuł Mężczyzny Roku 2020. Teraz zaś zasiadał w kapitule przyznającej nagrody laureatkom i laureatom. Wokalista prezentował się w swojej nowej stylizacji. Z krótkimi czarnymi włosami i w garniturze był nie do poznania.

Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021Gala Kobieta Roku 'Glamour' 2021 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Podczas Gali statuetki odebrali: Monika Brodka (kategoria styl), Marta Lech-Maciejewska (kategoria biznes), Mery Spolsky (kategoria misja), Sandra Drzymalska (kategoria popkultura), Kayah (kategoria ikona) oraz Jagna Niedzielska (kategoria e-aktywizm). W kategorii specjalnej Glamour x Obsessive „Sexy to stan umysłu" nagrodę zdobyła Gabi Drzewiecka. Z kolei mężczyzną roku 2021 okrzyknięto Andrzeja Piasecznego. 

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie w olśniewającej kreacji. Rzym oniemiał! U jej boku równie piękne córki - Shiloh i Zahara 

POLECAMY: Anna Lewandowska w codziennej stylizacji. Cena prostej koszulki przyprawia o zawrót głowy. Że co, ile kosztuje?!

Więcej zdjęć gwiazd z Gala Kobieta Roku "Glamour" znajdziesz w naszej galerii.

Więcej o: