Anna Lewandowska w codziennej stylizacji. Cena prostej koszulki przyprawia o zawrót głowy. Że co, ile kosztuje?!

Anna Lewandowska gustuje w ubraniach od znanych projektantów. Trenerka pokazała się w prostej stylizacji, ale cena t-shirtu, w którym wystąpiła, może szokować. Nie każdego stać na taki zakup.

Więcej na temat najnowszych informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Anna Lewandowska lubi bawić się modą i chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia codziennych stylizacji. Trenerka ma szczególną słabość do drogich ubrań od luksusowych projektantów. Przyglądając się bliżej jej stylowi, można zauważyć, że żona Roberta Lewandowskiego gustuje w takich markach, jak Chanel, Gucci i Celine. Tym razem założyła prosty, biały t-shirt - ale za to bardzo drogi. Wiemy, ile za niego zapłaciła! 

Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy z mężem

Anna i Robert LewandowscyHistoria miłości Anny i Roberta Lewandowskich. 1200 zł i karaluchy w kuchni

Anna Lewandowska w codziennej stylizacji. Założyła koszulkę Celine 

Anna Lewandowska inspiruje fanki nie tylko zdrowym podejściem do życia, ale również i swoim stylem, który nie należy do najtańszych. Nawet codzienne stylizacje "Lewej" potrafią kosztować krocie. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała się w prostym zestawie, na który składała się biała koszulka i szary dół. Na pierwszy rzut oka, t-shirt wygląda jak klasyczny element garderoby, ale to tylko pozory. W rzeczywistości za ten model marki Celine trzeba zapłacić niemałą fortunę. 

Zobacz: Były buty od Celine, kreacja od Jacquemusa, a teraz jest płaszcz z sieciówki. Anna Lewandowska pozuje w jesiennej stylizacji

Trenerka miała na sobie biały t-shirt z wyhaftowanym złotą nicią napis Celine. Koszulka z luksusowego domu mody kosztuje 1700 złotych. Trzeba przyznać, że cena za tak podstawowy element garderoby szokuje, jednak Ania należy do grona najbogatszych Polek i może pozwolić sobie na taki zakup.

Anna Lewandowska w codziennej stylizacji. Założyła koszulkę CelineAnna Lewandowska w codziennej stylizacji. Założyła koszulkę Celine Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w codziennej stylizacji. Założyła koszulkę CelineAnna Lewandowska w codziennej stylizacji. Założyła koszulkę Celine Fot. Screen. celine.com

Powstaje film dokumentalny o życiu Meghan Markle i księcia Harry'egoZnana pisarka krytykuje postawę ciała Meghan Markle. "Ubrania źle na niej leżą"

Mama Klary i Laury nie oszczędza na swoich stylizacjach. Nawet na co dzień wygląda jak milion dolarów. Jesteście pod wrażeniem stylu gwiazdy? 

Więcej o: