Znana pisarka krytykuje postawę ciała Meghan Markle. "Ubrania źle na niej leżą". To niejedyny powód

Niewłaściwa postawa Meghan Markle ma wpływ na to, że księżna nie może dobrze dopasować ubrań. Takiego zdania jest Lady Colin Campbell, brytyjska pisarka zajmująca się rodziną królewską.

Więcej na temat rodziny królewskiej przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Lady Colin Campbell chętnie pisze artykuły i książki o rodzinie królewskiej. Nie ukrywa, że Meghan Markle nie należy do jej ulubionych royalsów. Tym razem postanowiła ocenić postawę księżnej Sussex.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Z kim spotykał się książę Karol? Wszystkie partnerki arystokratyKsiążę Karol był podrywaczem i łamaczem serc. Jedna kobieta wpadła w obłęd

Meghan Markle wygląda jak Joan Collins

Zdaniem Lady Colin Campbell, która była niegdyś modelką i zna się na modzie, Meghan Markle ma niedopasowane ubrania. Pisarka postanowiła znaleźć przyczynę, dlaczego żona Harry'ego wygląda czasem niekorzystnie w dobranych stylizacjach. Zauważyła, że związane jest to z postawą księżnej.

Meghan Markle nie umie chodzić, to także jeden z powodów, dla których jej ubrania są zawsze tak wyraźnie niedopasowane, ponieważ nie tylko są za ciasne lub za luźne, ale dlatego, że nie wyrosła z couture, nie rozumie pojęcia swobody - powiedziała Lady Colin Campbell w filmie na kanale YouTube.

Zdaniem pisarki księżna lepiej wygląda, kiedy stoi nieruchomo. Wówczas ubrania znacznie lepiej układają się na jej sylwetce. Oznacza to, że faktycznie winny jest sposób poruszania się Meghan.

Jej postawa jest niewłaściwa, ponieważ za bardzo wypina klatkę piersiową i ma dumną postawę, więc nawet jeśli ubranie jest luźne, to źle się układa.

Na dowód Lady Colin Campbell wspomina suknię ślubną księżnej. Podczas ślubu w 2018 roku Meghan miała na sobie kreację Givenchy. Przez wielu była ona bardzo chwalona. Jednak już wówczas słyszało się głosy rozczarowania.

Na koniec swojego filmy pisarka skrytykowała ostro Meghan, porównując ją do gwiazdy oper mydlanych Joan Collins.

Twoja postawa musi być królewska, nie możesz chodzić jak Joan Collins, to niedopuszczalne.

Księżna Kate, Książę WilliamOto dowody na to, że małżeństwo księżnej Kate i księcia Williama przeżywa kryzys

Co sądzicie o opinii pisarki na temat Meghan Markle?

Więcej o: