Małgorzata Socha od lat zatrudnia nianię. "Dominika też nie sądziła, że..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Socha gra w "Przyjaciółkach" od dziesięciu lat. Aktorka opowiedziała reporterowi Plotka o tym, jak wyglądają jej relacje z koleżankami z planu. Zdradziła też, czy zatrudnia nianię.

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Gwiazda występuje jednocześnie w kilku serialach. Jednym z najpopularniejszych są "Przyjaciółki", w których artystka występuje od dziesięciu lat. Na początku września na antenie Polsatu zadebiutował 20. sezon. W związku z jego premierą aktorka rozmawiała z reporterem Plotka. Opowiedziała o relacjach z koleżankami z planu.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci

Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci. "Jest członkiem naszej rodziny"

Małgorzata Socha zdradziła Cezaremu Wiśniewskiemu, że świetnie dogaduje się ze swoimi serialowymi "Przyjaciółkami". Panie utrzymują ze sobą kontakt nawet po zakończeniu zdjęć. Poza planem nie spotykają się jednak zbyt często.

My po zakończonych zdjęciach odpoczywamy, albo wchodzimy w inne projekty. Nasze myśli skierowane są w inną stronę. Za każdym razem opowiadamy sobie, co będziemy robiły, jak skończą się zdjęcia, jak będziemy nadrabiały ten domowy czas, więc to jest urocze. Oczywiście, kiedy jest taka chwila, to do siebie dzwonimy, ale myślę, że to intensywne bycie na planie rekompensuje nam takie wspólne wypady - zdradziła gwiazda.

Małgorzata Socha przyznała też, że nie zabrała nigdy dzieci na plan "Przyjaciółek". Podczas jej nieobecności w domu pociechami artystki zajmuje się niania, która towarzyszy rodzinie od dłuższego czasu.

Mamy tę samą nianię nieprzerwanie od dziewięciu lat. (...) Nikt z nas nie myślał, że tak to się rozwinie. I nasza Dominika [niania - przyp. red.] też nie sądziła, że to bycie z nami tak się przeciągnie w czasie. Teraz jest członkiem naszej rodziny, śmiało mogę tak powiedzieć - stwierdziła.

Najnowsze zdjęcia aktorki znajdziecie w galerii na górze strony.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, co jeszcze Małgorzata Socha miała do powiedzenia na temat "Przyjaciółek", obejrzyjcie nasze wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.