Chcesz dorwać "dziurawą" suknię Julii Wieniawy? Na AliExpress kosztuje grosze

Julia Wieniawa przybyła na 10. urodziny serwisu Elle.pl w odważnej sukience ze sporymi wycięciami. Okazuje się, że kreację gwiazdy można znaleźć w chińskim serwisie sprzedażowym. W dodatku kosztuje naprawdę niewiele.

Podczas gali z okazji 10. urodzin serwisu Elle.pl Julia Wieniawa pojawiła się w bardzo odważnej kreacji. Celebrytka przyciągnęła uwagę fotoreporterów w kusej sukience, która niewiele zakrywała. Wieniawa dumnie pozowała do zdjęć na ściance. W tej samej kreacji rok temu wystąpiła Kate Hudson podczas Festiwalu w Wenecji. Okazuje się, że sukienkę można znaleźć w chińskim serwisie sprzedażowym AliExpress za niewielką sumę pieniędzy. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa wyszła na środek i dała popis tańca. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci.

Julia Wieniawa zrobiła furorę na ściance w "dziurawej" sukience. Na AliExpress można ją znaleźć za zaledwie 40 złotych

Odważna sukienka z poliestru, z dużą liczbą wycięć, jest dostępna na stronach AliExpress. Pierwotnie kosztowała nieco ponad 150 zł. Obecnie można ją kupić za kwotę 41,01 zł. Trzeba przyznać, że to naprawdę niewiele, żeby poczuć się jak Julia Wieniawa na ściance. 

screenscreen Foto. aliexpress.com

Więcej zdjęć Julii Wieniawy znajdziesz w galerii na górze strony. 

Warto jednak zwrócić też uwagę na dodatki, które do odważnej kreacji dobrała Julia Wieniawa. Tutaj jest już znacznie drożej. Sandałki na obcasie od Saint Laurent kosztują bowiem 5,3 tys. złotych. Torebka marki Bottega Veneta to koszt 9 tys. złotych. Uzupełnieniem stylizacji były też kosmiczne okulary od Balenciagi za 1200 złotych. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. KAPiF

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa w tym roku wydała swój debiutancki album "Omamy". Płyta została całkiem dobrze przyjęta przez fanów i krytyków. Gorzej było z występem na żywo podczas tegorocznego Earth Festival w Uniejowie. Wokalne popisy celebrytki spotkały się ze sporą krytyką w sieci. 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.