Julia Wieniawa zaśpiewała pierwszy raz w telewizji. Internauci gorzko ocenili jej występ: Julka, zostań przy aktorstwie

Julia Wieniawa wystąpiła na scenie w Uniejowie podczas Earth Festival. Nie zachwyciła jednak fanów talentem wokalnym. Ci dali temu wyraz w mediach społecznościowych.

Julia Wieniawa jest nie tylko wziętą aktorką, lecz takżę wokalistką. Miała okazję wystąpić podczas wciąż trwającego Earth Festival, który odbywa się w Uzdrowisku Termalnym Uniejów. Trzeciego dnia artyści występują na scenie pod hasłem "Gwiazdy dla czystej Polski". Niestety wykonanie aktorki nie zostało ciepło odebrane. W komentarzach na oficjalnym fanpage'u Polsatu nie zabrakło słów krytyki. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Hailey Bieber też popełniła błąd [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo Julia Wieniawa wyszła na środek i dała popis tańca. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci.

Earth Festiwal. Występ Julii Wieniawy nie zachwycił fanów: Męczy uszy 

Julia Wieniawa wystąpiła w festiwalowej stylizacji, na którą składała się czarna góra i krótka, błyszcząca spódnica. Na wierzch artystka zarzuciła obszerną, czerwoną marynarkę, która wyglądała na skórzaną. Stylizacją nie zachwyciła, za to makijaż i oryginalna fryzura ze wplecionymi we włosy błyskotkami prezentowały się szałowo. Wygląda jednak na to, że jej występ nie przypadł do gustu internautom. 

Earth Festiwal. Występ Julii Wieniawy nie zachwycił fanów: Męczy uszyEarth Festiwal. Występ Julii Wieniawy nie zachwycił fanów: Męczy uszy Fot. AKPA

ZOBACZ: Earth Festiwal. Doda w błyszczącej kreacji jak posąg. Uwagę zwracają nowa fryzura i kolczyk w nosie

W komentarzach pod postem opublikowanym na oficjalnym profilu Polsatu na Facebooku fani dali wyraz swojemu niezadowoleniu po występie Wieniawy. Nie mieli nic miłego do napisania na temat talentu młodej wokalistki: 

Tragedia.
Julka, zostań przy aktorstwie.
Nie ma głosu niestety, fałszuje bardzo.
Ten jej śpiew z dziwną manierą męczy uszy - czytamy.

Nie zabrakło i komentarzy uderzających w samą koncepcję wydarzenia:

To jest niesamowite, wszystkie gwiazdy grają i śpiewają dla czystej Polski. Naprawdę? Tony lakieru do włosów, światła, sam plastik i gdzie tu dbanie o środowisko się pytam? Zero natury, wszystko sztuczne. Chyba inaczej rozumiemy ekologię i dbanie o środowisko - napisała jedna z internautek.

Małgorzata Ostrowska-Kro?likowskaOstrowska-Królikowska w kostiumie kąpielowym na wakacjach. Nie jest sama

Spodziewaliście się takich reakcji? Oglądaliście występ Julii Wieniawy i podzielacie zdanie internautów? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: