Earth Festiwal. Doda w błyszczącej kreacji jak posąg. Uwagę zwracają nowa fryzura i kolczyk w nosie

Doda wystąpiła podczas Earth Festiwal. Koncert został wyemitowany na antenie Polsatu. Artystka postawiła na obłędną stylizację, obok której nie można było przejść obojętnie.

W piątek 19 sierpnia rozpoczął się Earth Festiwal. W Uzdrowisku Termalnym Uniejów odbyło się sporo koncertów. Trzeciego dnia na scenie zaprezentowały się gwiazdy, którym zagadnienia dotyczące troski o środowisko nie są obce. Koncert pod hasłem "Gwiazdy dla czystej Polski" rozpoczął występ Andrzeja Piasecznego, ale oprócz niego widzowie mogli liczyć na obecność Dody. Tego dnia muzyczne widowisko poprowadziła Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aneta Zając boi się wieszaków, a Cameron Diaz klamek. Doda i Agnieszka Chylińska mają inną fobię

Zobacz wideo Doda zmieniła fryzurę. Fani pomylili ją z Shakirą

Earth Festiwal. Doda w misternie zdobionej kreacji. Uwagę zwraca kolczyk w nosie

Doda przyzwyczaiła fanów, że na scenie jest jak kameleon i nie boi się odważnych zmian. W Uniejowie artystka zaprezentowała się w na wpół przezroczystej, misternie zdobionej kreacji, która podkreśliła jej szczupłą talię. Dół sukni zdobiły pasujące kolorystycznie pióra. Od wokalistki nie można było oderwać wzroku. Błyszczała się na odległość. 

Earth Festiwal. Doda w misternie zdobionej kreacji. Uwagę zwraca kolczyk w nosieEarth Festiwal. Doda w misternie zdobionej kreacji. Uwagę zwraca kolczyk w nosie Fot. AKPA

Podczas występu na scenie Rabczewska narzuciła na siebie pomarańczową pelerynę. Uwagę zwracała nie tylko jej nowa fryzura. Tym razem Dorota zdecydowała się na upięte w koka włosy i grzywkę, ale również i kolczyk w nosie. 

Earth Festiwal. Doda w misternie zdobionej kreacji. Uwagę zwraca kolczyk w nosieEarth Festiwal. Doda w misternie zdobionej kreacji. Uwagę zwraca kolczyk w nosie Fot. Screen/ Polsat

Więcej zdjęć Dody znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Tego wieczoru widzowie mogą liczyć na występy takich gwiazd jak: Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel-Bułecka, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus i Konin Gospel Choir. Jak wam się podoba stylizacja Dody? 

Więcej o: