Earth Festiwal. Marcelina Zawadzka w bardzo wysokich butach, Natalia Szroeder w prześwitach. Paulina Przybysz odsłoniła nogi

W piątek rozpoczął się Earth Festiwal. Koncerty zostały wyemitowane na antenie Polsatu. Nie zabrakło największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak wyglądali artyści i przybyli goście.

W Uniejowie odbył się pierwszy dzień w ramach Earth Festiwal. Wydarzenie potrwa do niedzieli. Na scenie można zobaczyć całą plejadę gwiazd. W piątek wystąpili m.in. Monika Brodka, Krzysztof Zalewski, Katarzyna Nosowska czy Natalia Szroeder. Na imprezie pojawiła się także Marcelina Zawadzka, która wyrasta na kolejną gwiazdę Polsatu. Tak się prezentowali.

Zobacz wideo Natalia Szroeder bawi się z młodszym bratem na imprezie

dom Marcina MilleraMarcin Miller mieszka w luksusie, ale to ogród robi robotę. Spójrzcie na ten taras

Earth Festiwal. Plejada gwiazd

Earth Festival w Uniejowie to dla nas szczególna impreza ze względu na dwa walory - rozrywkowy i co niezwykle ważne - także edukacyjny" - mówiła dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

W tym roku czekają nas trzy wspaniałe koncerty: dwa poświęcone ekologii, żywiołom i Matce Ziemi, jeden poświęcony wojnie na Ukrainie. Ziemia to nasz wspólny dom, a wojna i ekologia to globalne sprawy, a przecież wszyscy chcemy żyć w świecie pełnym pokoju i harmonii i taką też przyszłość chcemy zapewnić kolejnym pokoleniom - podkreśliła.

Tak jak wspomnieliśmy, w pierwszym dniu mogliśmy zobaczyć Natalię Szroeder. Piosenkarka zjawiła się na scenie w prześwitującej bluzce oraz w szerokich spodniach. Postawiła na ciemne barwy.

Natalia SzroederNatalia Szroeder fot. Mieszko Piętka/AKPA

W zupełnie inne tony kolorystyczne poszła Marcelina Zawadzka. Ona za to zjawiła się w bieli. Miała obcisłą sukienkę z szerokimi rękawami, do której dobrała długie kolczyki.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka Fot. Mieszko Piętka/AKPA

Monika Brodka podczas finału 'Top Model'"Top Model". Widzowie miażdżą występ Brodki. "Krwawią uszy". Było aż tak źle?

Za to gwiazda sceny, Monika Brodka, zaprezentowała się w mocno wyciętym żółto-pomarańczowym topie, który zestawiła ze spodniami w paski z wysokim stanem. Na szyi piosenkarki dostrzegamy naszyjnik, który doskonale dopełnił stylizację. Do całości dobrała pastelowo zielone klapki.

Monika BrodkaMonika Brodka Fot. Mieszko Piętka/AKPA

A jak wyglądali inni? Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: