Jacek Rozenek o nowej roli Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN". Sam kiedyś prowadził "Pytanie na śniadanie"

Jacek Rozenek powiedział, co sądzi o debiucie byłej żony w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Ma dla niej jakieś rady?

To już pewne, że Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień dobry TVN". "Perfekcyjna" często podkreślała, że bardzo chciałaby dołączyć do redakcji. Marzenie nareszcie udało się zrealizować. Teraz Jacek Rozenek zdradził, czy będzie śledził, jak jego była żona radzi sobie w roli gospodyni popularnej śniadaniówki. 

Doda, Małgorzata Rozenek Kidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

Jacek Rozenek o debiucie Małgorzaty Rozenek w "Dzień dobry TVN": Życzę jej wszystkiego najlepszego

25 sierpnia odbyła się nie tylko prezentacja jesiennej ramówki TVN, na której podano, że Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński poprowadzą najnowszą odsłonę "Dzień dobry TVN", ale również premiera książki Jacka Rozenka. W rozmowie portalem  Jastrząb Post aktor opowiedział o tym, jakie obecnie ma relacje z byłą żoną. 

Relacje mamy takie jak zawsze. Normalne. Mamy synów i to jest stała w naszym życiu. Bardzo się lubimy, szanujemy i jest świetnie.

Rozenek zdradził również, że śledzi karierę byłej partnerki i bardzo jej kibicuje. 

Teraz będzie w "Dzień dobry TVN". Jak będzie pierwszy odcinek, to obejrzę. Wiem, że o tym zawsze marzyła, więc życzę jej wszystkiego najlepszego.

Czy aktor oraz były prowadzący "Pytanie na śniadanie" ma jakieś rady dla debiutującej w popularnym programie Małgorzaty Rozenek? 

Małgorzata nie potrzebuje moich rad. Ona na pewno sobie doskonale poradzi, prowadziła już niejeden program. Gdybym teraz dał jej jakieś rady, oznaczałoby to, że w nią nie wierzę. A wierzę bardzo - powiedział reporterce Jastrząb Post.

Na oficjalnej premierze książki "Padnij. Powstań. Życie po udarze" nie zabrakło synów Jacka Rozenka ze związku z Małgorzatą Rozenek. 16-letni Stanisław jest autorem okładkowego zdjęcia taty.

Jacek Rozenek na uroczystej premierze książki. Aktor zabrał ze sobą synów, Stasia i Tadeusza. Ale wyrośli! Premiera książki Jacka Rozenka. Wpadli synowie. Ale wyrośli!

Więcej o: